zpět do kategorie: SEDAČKY

Designové sedačky Ovvo

Vyberte si z variant produktu:

  • Beltá / Frajumar designové sedačky Ovvo 115cm

  • Beltá / Frajumar designové sedačky Ovvo 140cm

  • Beltá / Frajumar designové sedačky Ovvo 220cm

  • Beltá / Frajumar designové sedačky Ovvo 250cm

Zvolená varianta:
Beltá / Frajumar designové sedačky Ovvo 115cm

22 429

Na objednávku 6 - 10 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

Beltá / Frajumar designové sedačky Ovvo 115cm

Za designovými sedačkami Ovvo stojí úspěšná designová značka Beltá & Frajumar, resp. její kmenová skupina talentovaných návrhářů Arbel. Nic nenahradí vřelost této pohovky, kterou vyzařuje do okolí už roztomilým tvarováním. Až si do ní sednete, budete se cítit, jako by si vás přitáhla do hřejivého, medvědího objetí. Zároveň však dokáže zapadnout do prostorů, kde je vyžadována větší serióznost, jakožto osvěžující a uvolňující element. Nesmíme opomenout ani letitou výdrž produktu s minimálními sklony k opotřebovanosti, nebo třeba variabilnost v rozměrech, materiálech a čalounění.

Za designovými sedačkami Ovvo stojí úspěšná designová značka Beltá & Frajumar, resp. její kmenová skupina talentovaných návrhářů Arbel. Nic nenahradí vřelost této pohovky, kterou vyzařuje do okolí už roztomilým tvarováním. Až si do ní sednete, budete se cítit, jako by si vás přitáhla do hřejivého,..   Více >

Materiál: PVC, Látka, Kůže, Koženka, Kov, Dřevo

Rozměr (V x Š x H): 85.00 x 100.00 x 119.00 cm

Výška sedáku: 42.00 cm

Beltá / Frajumar designové sedačky Ovvo 115cm

Šikovný tým designérů nazvaný Arbel dal opět hlavy plné nápadů dohromady a vytvořil kompaktní designovou sedačku Ovvo, která je roztomilost sama. Odvážné bohaté tvary a hladká soustava oblin v nás probouzí pocit radosti, bezpečí a familiárnosti – jako by tahle půvabně objemná, a přesto lehce působící pohovka stála ve Vašem interiéru už roky. Španělský výrobce nábytku Beltá & Frajumar, který daný produkt prodává, dobře ví, že tvůrčí představivost je schopná pohovka Ovvo vyvolat i ve Vás, a to také díky svojí modulárností. Budete se moct vyřádit při navrhování konečného zakřivení a velikosti pohovky, od malého křesla až třeba po sedačkový set v L-tvaru. Volnou ruku Vám při dolaďování dává rovněž obsáhlý soubor čalounění a jeho barevného provedení. Zejména barvy vychází vstříc experimentování a ještě posilují hravost a výjimečnost designu. Nemusíte ale volit jen výrazné barvy, nechcete-li učinit designovou sedačku Ovvo nejsytějším prvkem v místnosti. V nabídce jsou také klasické barvy jako černá, šedá, bílá aj. Flexibilní pohovka proměňuje prostory, v nichž se nachází, neboť je činí dynamičtějšími a moderními, výborně sedící do doby současného designu.

Tým Arbelu se postaral také o celkovou kvalitu výrobku, pro nějž vybral odolné materiály přesně na míru. Rám designové sedačky Ovvo je vytvořen z masivních, ohoblovaných lišt z borovice; odpružení rámu se vyrábí z elastického materiálu NEA s desetiletou garancí. Přímo do konstrukce jsou vnořené polštáře z pevné pěny (hustota 35 kg/m3), v některých částech pohovky se jedná o pružnou a vysoce trvanlivou polyuretanovou pěnu, do níž se přidává olej ze sójových bobů pro větší jemnost. Ke spojování jednotlivých částí bylo použito pouze lepidlo na bázi vody bez olejnatých rozpouštědel, to se ale nepoužívá při finální úpravě. Vše je pokryto tenkou vrstvou silikonových vláken, s pěnovou podpěrou, sešívanou, nelepenou a čalouněnou přímo do rámu. Tento kryt, ještě před konečným čalouněním*, propůjčuje produktu jednotný vzhled a měkkost na dotek. Nohy z výborného bukového dřeva jsou elegantně ukryty pod tělem pohovky a mají lepenou plsť. Područky jsou součástí konstrukce.

 * vzhledem k širokému výběru různých materiálů čalounění neuvádíme u každého materiálu jeho barevné varianty, tyto barevné varianty si můžete prohlédnout ve vzornících na našem showroomu