Designové sedačky

Sedačka je symbolem pohodlí, odpočinku, rodinné atmosféry i místem, kde posedíte s přáteli. Jde o velký kus nábytku a bývá dominantou místnosti, proto vybírejte takovou sedačku, která vás i po letech bude bavit.

Zobrazit vše

Designové sedačky

Designové sedačky z naší nabídky představují ztělesnění vašich snů o sedačce, která bude nejen komfortní, ale také krásná. Na výběr máte z několika typů provedení – pevné, rozkládací i modulární sedačky v nepřeberném množství barev, tvarových řešení a zajímavých materiálových zpracováních doplní váš domov, kancelář i zahradu.

Sedačky se vyrábějí v různých stupních tuhosti a mají různé hloubky sedáků. Měkčí sedačky se hodí k lenošení, ty s tužší výplní zase poskytují pevnou oporu. Sedačka není kus nábytku, který byste často měnili, proto se při výběru zaměřte i na hodnotu martindale, která určuje odolnost potahového materiálu a jeho oděruschopnost. Čím vyšší hodnota, tím je potah odolnější. Pokud využíváte sedačku jen občas, stačí vám hodnota kolem 15 000 martindale, pro běžnou zátěž v domácnosti je pak vyhovující hodnota 30 000 martindale. Také platí, že čím je materiál odolnější, tím je v něm obsaženo více umělohmotných vláken.

Soliterní sedačky – Solitér, který zaujme na první pohled. Přesně tím může být ve vašem obýváku pevná designová sedačka. Je jedno, zda ji doplníte křesílky nebo ne. Podle toho, kolik osob bude sedačku využívat, vyberte i počet sedáků – na dva se pohodlně přitulíte vy i váš partner, na tři se vejde navíc i kočka nebo pes. Pro rodinu s dětmi je lepší mít čtyři sedáky, dvě samostatné sedačky nebo sáhněte po modulárních sedačkách, které si plně přizpůsobíte svým potřebám.

Rozkládací sedačky – Máte málo místa? Nezoufejte a vyřešte prostor chytře. V designové rozkládací sedačce získáte nejen stylové posezení, ale po rozložení i postel. Rozkládací sedačka je i skvělým řešením problému, kam uložit hosty, kteří u vás chtějí přespat.

Modulární sedačky – Nevyhovuje vám navržení sedaček od výrobců? Zahrajte si na bytového architekta a sestavte si sedačku tak, jak potřebujete. Pokud jste navíc milovníci změn a přesunů, je designová modulární sedačka tím pravým impulsem pro vaše nápady. Z jednotlivých modulů můžete sestavit velkou sedačku pro společné posezení nebo ji rozdělit na několik menších částí. Záleží jen na vás.

Zahradní sedačky – Čerstvý vzduch, pohoda a relax na zahradní sedačce. Co víc si přát? Moderní materiály a odolné konstrukce vložené do rukou designérů daly vzniknout designovým zahradním sedačkám v naší nabídce. I na zahradě se dá příjemně lenošit.

Projděte si celou nabídku designových sedaček na našem e-shopu nebo v našem showroomu v Praze a objevte skvosty od světových designérů a značek jako Bonaldo, Vitra, Driade nebo Blofield. A rovnou je můžete doplnit designovými křesly, konferenčními stolky, lehátky, nebo sedacími vaky. Rádi vám pomůžeme sladit vše dohromady. Využijte i našich dalších služeb.