zpět do kategorie: SEDAČKY

Designové sedačky Marc

Vyberte si z variant produktu:

  • Beltá / Frajumar designové sedačky Marc 133 cm

  • Beltá / Frajumar designové sedačky Marc 177 cm

Zvolená varianta:
Beltá / Frajumar designové sedačky Marc 133 cm

19 481

Na objednávku 6 - 10 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

Beltá / Frajumar designové sedačky Marc 133 cm

Designové sedačky Marc patří k tradičním výrobkům designové značky Beltá & Frajumar. S univerzálním kouskem, který se hodí do všech myslitelných prostředí, jako je například obývací pokoj, hotelová hala, útulný roh kavárny či Vaše kancelář, přišel argentinský návrhář Jorge Pensi. Vtiskl do něj krásné jednoduché linie, které usnadňují sladění všech interiérových prvků do harmonického celku. Objevte skutečnou radost z designového umění v této jedinečné, kvalitně zpracované pohovce! Vyrábí se v několika rozměrových i materiálových variantách (podnož a konstrukce), samozřejmostí je volba z pestré palety čalounění.

Designové sedačky Marc patří k tradičním výrobkům designové značky Beltá & Frajumar. S univerzálním kouskem, který se hodí do všech myslitelných prostředí, jako je například obývací pokoj, hotelová hala, útulný roh kavárny či Vaše kancelář, přišel argentinský návrhář Jorge Pensi. Vtiskl do něj krá..   Více >

Materiál: Látka, Kůže, Dřevo

Rozměr (V x Š x H): 65.00 x 133.00 x 77.00 cm

Výška sedáku: 42.00 cm

Váha: 32.00 kg

Beltá / Frajumar designové sedačky Marc 133 cm

Designová sedačka Marc je synonymem pro eleganci. Pro španělského výrobce nábytku Beltá & Frajumar jej navrhl Jorge Pensi, majitel designového studia, které se specializuje na oblast nábytku a osvětlení. Sedačka je příkladem racionality, jež ji proměňuje v současný designový objekt. Jasně daná forma umožňuje zkombinovat tento produkt s kterýmkoliv typem nábytku a čistý, jakožto i originální vzhled z něj dělá ideální pohovku pro domácí i kancelářské prostředí. Měkkost pohovky Marc viditelná už na první pohled Vás zve k příjemnému posezení, které ve Vás rozpustí únavu lépe než káva (a kombinace obojího je ještě lepší!).

Konstrukce designové sedačky Marc se vyrábí z kvalitního dřeva, které garantuje dlouhodobou výdrž produktu a jeho stabilitu. Komfort zajišťuje vysoce pružná a zároveň krásně měkká pěnová výplň (30 kg/m3 v opěrné části, 35 kg/m3 u sedáku, v oblasti přikrytí rámu až 40 kg/m3), která se velmi dobře přizpůsobí konturám Vašeho těla a poskytne mu optimální oporu, aniž by bylo narušeno pohodlí a tvar pohovky u ostatních spolusedících. Navíc je podobně jako dřevo při běžném používání odolná a sedačka od Beltá & Frajumar vydrží v nezměněném tvaru snadno desítky let. Pěna je přikrytá silikonovým vláknem o objemu 150 gramů, které udržuje teplo. Nohy se prodávají ve dvou variantách – ze dřeva (4 druhy – třešeň, wengue, dub, ořech) nebo z nerezové oceli. Možnosti čalounění* jsou téměř nezměrné, aby Vám byla dána maximální volnost při výběru Vaší dokonalé designové sedačky Marc. Chcete-li, můžete místo pohovky zvolit do Vašeho interiéru křeslo Marc pouhým zmenšením rozměrů.


* vzhledem k širokému výběru různých materiálů čalounění neuvádíme u každého materiálu jeho barevné varianty, tyto barevné varianty si můžete prohlédnout ve vzornících na našem showroomu