zpět do kategorie: KNIHOVNY

USM HALLER REGÁLY

Vyberte si z variant produktu:

 • USM Haller designové regály hloubka 20cm

 • USM Haller designové regály hloubka 27,5cm

 • USM Haller designové regály hloubka 37,5cm

 • USM Haller designové regály hloubka 52,5cm

 • USM Haller spodní výklop

 • USM Haller horní výklop

 • USM Haller výsuv

 • USM Haller sklěnená dvířka

 • USM Haller výsuvná police

 • USM Haller pevná plechová police

 • USM Haller pevná sklěnená police

 • USM Haller Inos pořadač do výsuvu

 • USM Haller dvířka na prezentaci

 • USM Haller rám do výsuvu

 • USM Haller šuplík

 • USM Haller plech 750x350mm

 • -30 %

  Výprodej USM Haller designové regály (hořecová modrá)

Zvolená varianta:
USM Haller designové regály hloubka 20cm

9 451

Na objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

USM Haller designové regály hloubka 20cm

Designové regály patří mezi modulární nábytek designové firmy s dlouholetou tradicí USM Haller, jenž v oblasti designu otevírá možnosti nebývalé svobody. Jak je již dobrým zvykem této značky, i v tomto produktu se odráží skvělé firemní hodnoty, jako je švýcarská kvalita, modulárnost a udržitelnost, což se projevuje hlavně ve využitých materiálech té nejvyšší kvality, ve stabilní a pevné konstrukci, jež vydrží desítky let, a především v neuvěřitelné flexibilitě, která z výrobků USM Haller činí moderní a všestranný nábytek budoucnosti. Designové regály Haller můžou stát volně v prostoru a předělovat tak místnost, nebo mohou být precizně namontované tak, aby doplňovaly okolní architekturu. Přizpůsobí se Vám různými formami, nespočtem funkcí a barev a Vy se tak stanete designérem ve svém vlastním domově či práci.

Designové regály patří mezi modulární nábytek designové firmy s dlouholetou tradicí USM Haller, jenž v oblasti designu otevírá možnosti nebývalé svobody. Jak je již dobrým zvykem této značky, i v tomto produktu se odráží skvělé firemní hodnoty, jako je švýcarská kvalita, modulárnost a udržitelnost..   Více >

Materiál: Ocel, Lakovaná ocel, Chrom

dle výběru

USM Haller designové regály hloubka 20cm

Designové regály Haller, které byly navrženy švýcarskou rodinnou značkou USM Haller (Paul Schaerer – Fritz Haller), jsou zhmotněním Vašeho snu o všestranných a přizpůsobivých úložných prostorech v kanceláři i v domácím prostředí, které mohou sloužit rovněž jako poličky nebo výstavní místo a bez diskuze pozdvihnou Váš pracovní a domovský prostor o několik úrovní. Jelikož jde o modulární systém na principu „stavebnice“, sami si můžete navrhnout, jak by měl Váš jedinečný Haller systém vypadat. Multifunkčnost a tudíž nekonečná série možných kombinací zde hraje hlavní roli. Sestavit si systém můžete z úžasně mnohostranných stylových kousků s dlouhou životností, jejichž základním poznávacím znamením a zároveň jádrem je chromová konstrukce, složená z trubek a koulí.

Zosobněte si jej pomocí vkládacích desek z barevné oceli, poliček ze skla, přizpůsobitelných dvířek, zásuvek a mnoha dalších prvků. Použitý materiál byl přísně testován na zátěž, takže si můžete být jisti, že konstrukce unese velký náklad, a to jednak zvenčí a jednak v důmyslném vnitřku. Systém designových regálů Haller je kompletně adaptibilní požadavkům zvoleného interiéru, protože jak firma věří, změna je jedinou konstantou v našem životě. Proto i tento nábytek by měl vždycky vyjít vstříc čemukoliv, co se u Vás zrovna změní, ať už je to barevná proměna prostředí nebo nutnost většího prostoru na uložení věcí či naopak jeho aktuální nedostatek. Vzhledem ke snadnému odmontování, či hladkému a bezproblémovému přidání dalšího prvku ze systému, toto přizpůsobování bude hračkou. Regály lze proměnit v úložný prostor na konci stolu, příborník na uschování nádobí v mítinkové místnosti, výstavní prostor pro pokojové a jiné dekorace, nebo jednoduše úložiště pro kancelářské potřeby, desky, hračky, oblečení, knížky, gramofonové desky nebo cokoliv Vás jen napadne, podstavec pod televizi, noční stolek, botník, barové či kuchyňské ostrůvky apod., zkrátka z nich můžete vytvořit to, co si dokážete představit. S návrhem těchto multifunkčních regálů Vám rádi pomohou naši zaměstnanci, kteří Vám poradí, jak si regál uspořádat, kam jej umístit a na co jej využít.

Designové regály Haller jsou dostupně ve 14 barvách, které rozzáří Váš prostor; mohou být několika velikostí a tvaru, bez dvířek nebo s (vysouvací či vyklapovací seshora či zespoda, neprůhledné či z bezpečnostního skla), dvířka se dají pořídit se zamykatelnou klikou ve dvou verzích. Oddělit vnitřní prostor lze díky skleněným poličkám nebo jej přímo rozdělit do několika boxů již v samotné konstrukci. Na kolejnice je možno přimontovat rozšíření ideální na kartotéku.

Další designové regály & knihovny: