zpět do kategorie: NOČNÍ STOLKY

USM designové noční stolky Haller

1

Na objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

USM designové noční stolky Haller

Designové noční stolky jsou jednou z mnoha možností, jak využít ikonický a neuvěřitelně flexibilní regálový systém Haller od designové firmy s dlouholetou tradicí, USM Haller. Díky modulárnosti kvalitního švýcarského nábytku, který tato firma vyrábí, mohl vzniknout tento moderní noční stolek v mnoha barvách, které rozveselí Vaší ložnici či hotelový pokoj. Nepostradatelný pomocník při každodenním uléhání a vstávání z postele přikouzlí prostoru útulnost, takže v něm zažijete pocit ještě větší spokojenosti a budete si připadat zkrátka jako doma. Vysoká stabilita, švýcarská kvalita a perfektní výdrž na několik desetiletí je i u tohoto designového kousku samozřejmostí.

Designové noční stolky jsou jednou z mnoha možností, jak využít ikonický a neuvěřitelně flexibilní regálový systém Haller od designové firmy s dlouholetou tradicí, USM Haller. Díky modulárnosti kvalitního švýcarského nábytku, který tato firma vyrábí, mohl vzniknout tento moderní noční stolek v mno..   Více >

Materiál: Pochromovaná ocel, MDF, Chrom

Rozměr ( x Š x H): x 41.00 x 52.00 cm

USM designové noční stolky Haller

Pryč je doba, kdy ložnicím vládl uniformní design, někdy až nudných barev. Designové noční stolky od rodinné švýcarské firmy USM Haller (Paul Schaerer – Fritz Haller) Vám ukazují, že nyní je čas na malé a úžasné experimenty s barvami, tvarem i rafinovanými detaily a příslušenstvím. Tam, kde strávíte až třetinu života, byste se měli cítit pohodlně a to nejen fyzicky, ale i psychicky. Když se rozhlédnete kolem a uvidíte čistotou a různými odstíny zářící noční stolky USM Haller, zvedne se Vaše nálada o několik stupínků výš. A co teprve, až zjistíte, že kromě krásné estetické stránky ocelových linií s patentovaným mechanickým kloubem a hladkých povrchů se stolek může chlubit i svou výbornou funkčností.

Horní zásuvka ukrývá všechny Vaše nezbytné poklady ke klidnému spánku a energickému vstávání, spodní otevřený prostor a horní plocha dávají na odiv jakoukoliv Vaši věc, z níž činí téměř krásný výstavní prvek. Jenom pohled na designový noční stolek Haller po ránu zafunguje jako nabuzující káva. A to především díky jeho zajímavému kontrastu k ostatnímu pokojovému vybavení. Jedinečnost tohoto produktu, samozřejmě vedle toho nejkvalitnějšího využitého materiálu a výbornému řemeslnému zpracování, spočívá v tom, že přes překvapivý vzhled nenarušuje svým jednoduchým a promyšleným designem Váš odpočinek …a mění místnost v klidnou oázu, určenou přemýšlení, relaxaci a poctivému čerpání sil.