zpět do kategorie: ŽIDLE

Designové židle Goose Original dinning chair leather

Vyberte si z variant produktu:

  • Norr 11 designové židle Goose Original dining chair

  • -60 %

    Výprodej Norr 11 židle Goose Original dining chair (podnož přírodní, kůže šedá)

Zvolená varianta:
Norr 11 designové židle Goose Original dining chair

14 013

Na objednávku 4 - 8 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

Norr 11 designové židle Goose Original dining chair

Designové jídelní židle Goose original jsou dalším produktem, nezaměnitelně spjatým s designérským výrobcem Norr 11 a dvojicí návrhářů Runem Krøjgaardem a Knutem Bendikem Humlevikem. I tentokrát se podařilo vytvořit nadmíru pohodlný a nadčasový kousek, který Vaší jídelnu dovede k dokonalosti a navíc se pro Vás stane místem, z kterého se Vám nebude chtít odcházet ani po jídle. K dispozici je nespočet variant a kombinací rámu s čalouněním.

Designové jídelní židle Goose original jsou dalším produktem, nezaměnitelně spjatým s designérským výrobcem Norr 11 a dvojicí návrhářů Runem Krøjgaardem a Knutem Bendikem Humlevikem. I tentokrát se podařilo vytvořit nadmíru pohodlný a nadčasový kousek, který Vaší jídelnu dovede k dokonalosti a nav..   Více >

Materiál: Látka, Kůže, Dub

Rozměr (V x Š x H): 78.00 x 50.00 x 51.00 cm

EAN: 4251501614821

Kód výrobce: 861-3279

Norr 11 designové židle Goose Original dining chair

Designová jídelní židle Goose Original dánské značky Norr 11 spadá do série luxusních židlí s názvem „Goose Dining“, které se vyznačují úplným čalouněním a využitím stejných variant rámů jako má od této firmy série „Langue“. Na tvorbě jídelní židle Goose Original pracovalo osvědčené designérské duo, Rune Krøjgaard a Knut Bendik Humlevik. Pro sedadlo také pečlivě vybrali pěnovou výplň o tloušťce 3 cm, která zajišťuje ideální balanc mezi komfortem pro sedícího a správným držením těla. Perfektně se tak hodí pro dlouhé večery s dobrým jídlem a Vašimi blízkými, ať už jde o setkání s rodinou nebo přáteli, aniž by se během večeře dostavil sebemenší pocit nepohodlí. Abyste mohli výborně sladit tuto designovou židli s prostorem Vaší jídelny, je vyvedena v mnoha barvách pro kožené a rovněž sametové provedení, jenž nabízí tři neodolatelné barvy: půlnočně modrou (Midnight Blue), běžovošedou (Taupe) a tropicky růžovou (Rosewood).

Rune Krøjgaard a Knut Bendik Humlevik mysleli také na řešení podnože – můžete si vybrat z dubu (přírodní, tmavě lakovaný a černý), oceli a mosaze. Zejména v černém a mosazném rámu návrháři spatřují ideální kombinaci se sametovým čalouněním. V celkovém designu se projevuje idea designového minimalismu, kterou oba návrháři vyznávají a vychází u nich z využití přirozených vlastností materiálů – v tomto případě dřeva/kovu a kůže/sametu, a z harmonie mezi tvarem a prostorem. Do Vašeho jídelního prostoru židle Goose Original bezpochyby zapadne.