zpět do kategorie: ZÁVĚSNÁ SVÍTIDLA

Designová závěsná svítidla Cloche

Vyberte si z variant produktu:

  • Norr 11 designové závěsné lampy Cloche One

  • Norr 11 designové závěsné lampy Cloche Two

  • Norr 11 designové závěsné lampy Cloche Three

  • -40 %

    Výprodej Norr 11 designové závěsné lampy Cloche One - hliníková

  • -40 %

    Výprodej Norr 11 designové závěsné lampy Cloche Two - hliníková

Zvolená varianta:
Norr 11 designové závěsné lampy Cloche One

4 940

Na objednávku 4 - 6 týdnůNa objednávku 4 - 6 týdnůNa objednávku 4 - 6 týdnůNa objednávku 4 - 6 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

Norr 11 designové závěsné lampy Cloche One

Designová závěsná svítidla Cloche One jsou dalším povedeným produktem, které si pod své jméno může připsat značka Norr 11. Rune Krøjgaard a Knut Bendik Humlevik přenesli tahy na papíře do minimalistické reality a dali tak vzniknout designové lampě Cloche One, tentokrát se inspirovali módním průmyslem a elegancí ženského oblékání z počátku minulého století. Cloche One tento okouzlující styl kopíruje dokonale a dodává k němu ještě schopnost útulně prozářit jakýkoliv inteiér, který pro ni zvolíte. K dostání je ve třech velikostech a dvou barvách stínítka.

Designová závěsná svítidla Cloche One jsou dalším povedeným produktem, které si pod své jméno může připsat značka Norr 11. Rune Krøjgaard a Knut Bendik Humlevik přenesli tahy na papíře do minimalistické reality a dali tak vzniknout designové lampě Cloche One, tentokrát se inspirovali módním průmy..   Více >

Materiál: Hliník

Rozměr (V x Š): 16.00 x 21.00 cm

Délka kabelu: 180.00

Norr 11 designové závěsné lampy Cloche One

Designové závěsné svítidlo Cloche One patří do série Cloche, kterou pod záštitou skandinávské značky Norr 11 vytvořil tandem dánsko-norských designérů Runeho Krøjgaarda a Knuta Bendika Humlevika. Tato rodina závěsných lamp je vyrobena z hliníku a vnitřní strana stínidla získává nádherný hřejivý odstín díky broušenému mosazenému povrchu. Designová závěsná lampa Cloche One, která se pyšní svou elegancí, je zavěšena na ocelovém drátu a kabel přivádějící elektřinu se nenápadně ukrývá v textilovém obalu.

Při vymýšlení řady Cloche se návrháři inspirovali francouzským dámským kloboukem stejného jména, který se do módy dostal na začátku 20. století. Už na první pohled mají tyto dva produkty, každý z jiného uměleckého odvětví, mnoho společného, především je to jejich tvar a půvabnost. Otevřený design závěsných lamp Cloche pomáhá šířit světlo rovnoměrně, aniž by se omezovalo jen na jednu část prostoru, a v místnosti vykouzlí jemnou atmosféru, plnou odlesků mosazi, která plane sytými odstíny. Série Cloche od Norr 11 je další ukázkou krásného, stylového minimalismu, pro něž oba designéři Rune Krøjgaard a Knut Bendik Humlevik sdílejí společnou vášeň. Vkusnou lampu, která se stane neodmyslitelnou součástí Vaší domácnosti, si můžete pořídit ve třech velikostech, podle toho, kolik světla a okouzlujících mosazných odlesků uznáte za vhodné (Cloche One až Cloche Three). Nabízí se vám také dvojí barevné zpracování stínítka: bílá a černá.