zpět do kategorie: KŘESLA

Norr 11 designová křesla Mammoth Chair Slim

45 874

Na objednávku 4 - 8 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

Norr 11 designová křesla Mammoth Chair Slim

Designová křesla Mammoth Chair jsou bez přehánění ikonickým produktem, nezaměnitelně spjatým s designérským výrobcem Norr 11 a dvojicí návrhářů Runem Krøjgaardem a Knutem Bendikem Humlevikem, jehož snaha o modernost a zároveň funkčnost zde hraje prim. Z těchto křesel vychází mnoho dalších produktů skandinávského výrobce, jako je Elephant Chair či Mammoth Sofa. Křeslo Mammoth Chair Slim, které je pouze minimalističtější verzí Mammoth Chair Fluffy, Vám poskytne stejné vysoké pohodlí jako jeho slavnější dvojče a uspokojí touhu po ještě větším zvýraznění přesnosti a také touhu po zjednodušeném designu. V dubovém dřevě a kůži se spolu s jejich precizním zpracováním proplétá dlouhá tradice s osvěžující modernitou.

Designová křesla Mammoth Chair jsou bez přehánění ikonickým produktem, nezaměnitelně spjatým s designérským výrobcem Norr 11 a dvojicí návrhářů Runem Krøjgaardem a Knutem Bendikem Humlevikem, jehož snaha o modernost a zároveň funkčnost zde hraje prim. Z těchto křesel vychází mnoho dalších produkt..   Více >

Materiál: Polyuretanová pěna, Kůže, Dub

Rozměr (V x Š x H): 104.00 x 89.00 x 87.00 cm

Výška sedáku: 35.50 cm

Norr 11 designová křesla Mammoth Chair Slim

Designové křeslo Mammoth Chair Slim navrhovali kmenoví designéři dánské značky Norr 11: danský návrhář Rune Krøjgaard a norský návrhář Knut Bendik Humlevik. Toto designové křeslo na Vás zapůsobí jednak moderností svého vzhledu, ale také vkusností a vstřícností, kterou v pozorovateli vyvolává neodbytnou touhou se do něj ihned posadit. Postranní křídla křesla vyčnívají do prostoru ze zadní i spodní části sedadla a vytvářejí tak dojem příjemného, pomyslného objetí, v němž se člověk cítí jako doma. V Mammoth Chair Slim byla výrazně uplatněna Runova vášeň pro tvary a specifické výrobní techniky, která se dala dohromady s Knutovým úsilím vytvořit stylový, ale přesto moderní funkční nábytek. Sedadlo a zadní část jsou vytvořeny ze stejné lisovací formy, a to se na židli projevuje rukopisem čistého minimalistického vzhledu. Vysoká záda, objemná a objímající křídla a měkké čalounění přispívají k tomu, abyste se v křesle Mammoth cítili nanejvýš spokojeně a pohodlně a zároveň si užili pocit osvobozujícího a potřebného soukromí, v němž můžete doma odpočívat sami anebo v něm relaxovat obklopeni svými nejbližšími.

Designové křeslo Mammoth Slim vzniklo pečlivým ručním vyřezáváním, k výrobě rámu bylo využito masivní dubové dřevo a sedadlová a zadní část jsou vyrobeny z laminované dubové dýhy. Zmíněný rám je dodáván ve více barevných odstínech (přírodní, tmavě obarvený a černý dub), kožené čalounění se vyrábí ve dvou klasických barvách: antracitově černé a velbloudí. Naproti plně čalouněnému Mammoth Chair u verze Slim více vyniká kvalitně zpracované dřevo, které ale zároveň zvýrazňuje změkčené části, již zde působí nikoliv jen jako esenciální součást křesla, ale jako nezbytné a důležité doplnění na přesně vyměřeném místě, podobně coby tečka za větou.

Mammoth Slim křeslo od Norr 11 můžete samozřejmě a intuitivně zkombinovat s dalším křeslem nebo pohovkou ze stejné série, nabízí se zde nespočet možností, jak s tímto kouskem vytvoříte vkusný a důvěrně působící interiér, který vzbuzuje pocit útulnosti a vítanosti ve Vás i Vašich návštěvách. Tak co, neposadíte se?