zpět do kategorie: ZÁVĚSNÁ SVÍTIDLA

Designová závěsná svítidla Press Lamp

Vyberte si z variant produktu:

  • -40 %

    Výprodej Lasvit designová závěsná svítidla Press Pendant Lamp (kouřové sklo)

  • Lasvit designová závěsná svítidla Press Pendant Lamp

Zvolená varianta:
Výprodej Lasvit designová závěsná svítidla Press Pendant Lamp (kouřové sklo)

14 760

24 600

SLEVA 40%

Zbývá poslední 1 ks

Skladem (1 ks)

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

Výprodej Lasvit designová závěsná svítidla Press Pendant Lamp (kouřové sklo)

Designové závěsné lampy Press, jak doufáme, zmírní Váš pres. Minimalistický design svítidla, kterému dal přednost designér Oki Sato společně s českou sklářskou a designérskou společností Lasvit, Vaše myšlenky očistí od příliš velkého počtu vjemů, jež jste za celý den zažili, a nabídne Vám pokojnou chvilku klidu, v níž budete jenom Vy a tato lampa, jež Vás pohladí svou nenáročnou, a přesto inovativní krásou. Lampa se vyrábí ve dvou tvarech.

Designové závěsné lampy Press, jak doufáme, zmírní Váš pres. Minimalistický design svítidla, kterému dal přednost designér Oki Sato společně s českou sklářskou a designérskou společností Lasvit, Vaše myšlenky očistí od příliš velkého počtu vjemů, jež jste za celý den zažili, a nabídne Vám pokojnou..   Více >

Rozměr (V x Š): 45.00 x 9.00 cm

Nový, originálně balený produkt.

Váha: 2.00 kg

Zdroj: LED E14, Porc I MP, Tala

Výprodej Lasvit designová závěsná svítidla Press Pendant Lamp (kouřové sklo)

Na designovém závěsném svítidle Press opět můžeme vidět, jak pestrou škálu nabídky česká designérská značka Lasvit  utváří. Pokaždé, když si řeknete, že Vás už u ní nemůže nic překvapit, ukáže Vám další originální a oslňující dílo, jakým je právě Press. Tuto lampu navrhl Oki Sato  (zkráceně si nechává říkat Nendo podle svého stejnojmenného designového studia), jehož umělecká hvězdička se drží na nebesích mezi dalšími renomovanými designéry už velmi dlouho. S jeho výrobky tak nikdy nemůžete udělat chybu. Během své kariéry za ně získal nespočet ocenění, v roce 2015 se například stal designérem roku, a vystavuje v galeriích a muzeích po celém světě, od New Yorku přes Paříž a Londýn až k Tokiu. Co musíme ocenit také my, je jeho snaha nejenom o věrnost tradičním způsobům výroby, které poskytují produktům osobitost a ducha (nejde jen o prázdnou, dokola průmyslově vyráběnou věc, kterou najdeme snad v každém obchodě), ale i o ekologičnost produktu, která se k tradičnímu pojetí bezesporu váže. To, co je děláno s láskou a náležitou péčí, překoná úskalí času a bude Vás rozradostňovat desítky let bez nutnosti daný výrobek nahradit. Proto je tato fáze svěřena do rukou odborníků, tedy českých sklářů pracujících pro Lasvit.

Ona tradice ale neznamená, že by měla úspěšného designéra nějak omezovat, naopak – v lampě Press se ukazuje, že vychází vstříc požadavkům moderního věku. Oki Sato zde ruší obvyklou uzavřenost závěsných lamp  a dává světlu možnost proudit ven i doslova, nejen přes skleněnou vrstvu. Symbolická otevřenost, kterou už si můžeme vyložit jakkoliv – ať už jsme otevřeni změnám či se nenecháme svazovat konvencemi – , podporuje svěží vzhled Vašeho interiéru a dodává mu jednoduchých kontur skrze vlastní tvar. Hladce vytvarovaný povrch designového svítidla Press může být zabarven dvojím způsobem -  ponecháte jej v transparentní barvě nebo si zvolíte kouřovou verzi. Doporučujeme také variantu, kdy si obě barvy nakombinujete. Svítidlo působí nádherně jak o samotě, tak ve společenství většího počtu, které je zavěšeno v různých výškách a v místnosti se pak stává dohromady jedním velkým uměleckým dílem. A ještě jedna skvělá zpráva nakonec – Press se dodává také jako stolní lampa, takže možnosti jejího použití jsou opět rozšířeny.