zpět do kategorie: STOJACÍ LAMPY

Designové stojací lampy Gem Terra

Vyberte si z variant produktu:

  • Foscarini designové stojací lampy Gem Terra

  • -25 %

    Výprodej Foscarini designové stojací lampy Gem Terra - zlatá

Zvolená varianta:
Foscarini designové stojací lampy Gem Terra

25 892

Na objednávku 2 - 6 týdnůNa objednávku 2 - 6 týdnůNa objednávku 2 - 6 týdnůNa objednávku 2 - 6 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

Foscarini designové stojací lampy Gem Terra

Designové stojací lampy Gem Terra navrhli architekti Ludovica a Roberto Palombovi pro Foscarini v roce 2017. Gem je kolekce charakteristická sférickými stínidly s působivým reliéfem. Výrazný difuzér Gem je ručně vyráběný v Itálii, odstín je ručně foukaný, matný a leptaný kyselinou, což má za následek jedinečný matný vzhled. Stínidlo Gem je navíc zdobeno reliéfním vzorem, který dává drahokamu jeho jedinečný charakter a ovlivňuje světelný efekt. Vzor filtruje světlo a vytváří jemné světelné stínové efekty. Gem je každopádně speciální šperk vyznačující se pozoruhodným zpracováním tradičního materiálu sklo. Svým nadčasovým a zároveň mimořádně ušlechtilým vzhledem nastavuje rozhodující akcenty dekorativního osvětlení ve špičkových interiérech.
Pokyny pro čištění: Nepoužívejte alkohol ani jiná rozpouštědla. K čištění lampy používejte pouze měkký hadřík, navlhčený vodou a mýdlem nebo jemným čisticím prostředkem, pokud je to nutné pro odolnou špínu.

Designové stojací lampy Gem Terra navrhli architekti Ludovica a Roberto Palombovi pro Foscarini v roce 2017. Gem je kolekce charakteristická sférickými stínidly s působivým reliéfem. Výrazný difuzér Gem je ručně vyráběný v Itálii, odstín je ručně foukaný, matný a leptaný kyselinou, což má za násle..   Více >

Materiál: Kov

Rozměr (V): 38.50 - 187.00 cm

Průměr: 43.00 cm

průměr základny 40 cm

Váha: 16.00 kg

Zdroj: LED zdroj (až 57W), patice E27
Zdroj není součástí balení, Stímač je součástí balení

Délka kabelu: 220.00