zpět do kategorie: POLICE

Designové police Judd Base

Vyberte si z variant produktu:

  • Mogg designové police Judd Base (40 x 80 cm)

  • Mogg designové police Judd Base (80 x 80 cm)

Zvolená varianta:
Mogg designové police Judd Base (40 x 80 cm)

18 877

Na objednávku 6 - 8 týdnůNa objednávku 6 - 8 týdnůNa objednávku 6 - 8 týdnůNa objednávku 6 - 8 týdnůNa objednávku 6 - 8 týdnůNa objednávku 6 - 8 týdnůNa objednávku 6 - 8 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

Mogg designové police Judd Base (40 x 80 cm)

Funkční, dekorativní a modulární kovová nádoba, která organizuje a označuje prostor ve jménu všestrannosti. Moduly lze umisťovat vedle sebe a vytvářet tak nekonečné kompozice přizpůsobující se jakémukoli prostoru a potřebě. Konkávní a konvexní křivky se střídají a generují vždy různé sekvence těles a dutin, které vytváří dynamický a sochařský prvek.

Funkční, dekorativní a modulární kovová nádoba, která organizuje a označuje prostor ve jménu všestrannosti. Moduly lze umisťovat vedle sebe a vytvářet tak nekonečné kompozice přizpůsobující se jakémukoli prostoru a potřebě. Konkávní a konvexní křivky se střídají a generují vždy různé sekvence těle..   Více >

Materiál: Lakovaný kov, Kov

Rozměr (V x Š x H): 40.00 x 80.00 x 40.00 cm

Katalogové číslo: MJU0740

Kód výrobce: MJU0740

Mogg designové police Judd Base (40 x 80 cm)

Kovová modulární nástěnná police. Ve dvou verzích: A) s konkávní centrální přepážkou nebo B) s konvexní středovou přepážkou.
Je možné jej upevnit ve 4 různých polohách otáčením horizontálně i vertikálně.                                                                                                                                                    Plinth (podstavec) je zapotřebí.

Další designové nástěnné police & regály: