zpět do kategorie: KANCELÁŘSKÉ STOLY

Designové kancelářské stoly Kitos M

Vyberte si z variant produktu:

  • USM designové kancelářské stoly Kitos M 1600 x 800cm

  • USM designové kancelářské stoly Kitos M 1750 x 750cm

  • USM designové kancelářské stoly Kitos M 1800 x 900cm

  • USM designové kancelářské stoly Kitos M PLUS 1600 x 800cm

  • USM designové kancelářské stoly Kitos M PLUS 1750 x 750cm

  • USM designové kancelářské stoly Kitos M PLUS 1800 x 900cm

Zvolená varianta:
USM designové kancelářské stoly Kitos M 1750 x 750cm

87 949

Na objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

USM designové kancelářské stoly Kitos M 1750 x 750cm

Designové kancelářské stoly Kitos Table M patří mezi osvědčené klasiky přední návrhářské firmy USM Haller, která zde působí už přes sto let. Tento kousek se vyznačuje neobyčejnou stabilitou, bytelností, moderním vzhledem a hlavně multifunkčností navrženou tak, aby se vždy a všude stůl přizpůsobil Vaším potřebám (a to nejen posunovatelnou výškou konstrukce), aniž by jeho odolný design působil v kancelářském prostředí přehnaně robustně. Protože se Vám nabízí nespočet variant tohoto produktu, můžete si být jisti, že najdete svoji ideální kombinaci.

Designové kancelářské stoly Kitos Table M patří mezi osvědčené klasiky přední návrhářské firmy USM Haller, která zde působí už přes sto let. Tento kousek se vyznačuje neobyčejnou stabilitou, bytelností, moderním vzhledem a hlavně multifunkčností navrženou tak, aby se vždy a všude stůl přizpůsobil ..   Více >

Materiál: Pochromovaná ocel, Ořechová dýha, MDF, Linoleum, Laminát, Dýhované dřevo, Dubová dýha, Buk

1750 x 750 cm, výška nastavitelná 71 - 120 cm

USM designové kancelářské stoly Kitos M 1750 x 750cm

Designový kancelářský stůl Kitos Table M je odnoží legendárního stolu Kitos, s kterým v roce 1989 přišla na trh švýcarská designová značka USM Haller (Paul Schaerer - Fritz Haller). Po vzoru své slavnější verze je stejně tak nadčasový, spolehlivý a v neposlední řadě přizpůsobivý všem změnám, které mohou ve vašem podniku nastat. Dynamické pracovní plochy tohoto stolu s lehkostí reagují na zvyšující se potřeby jeho uživatelů, jednak díky svému patentovanému mechanismu nastavitelné výšky a jednak škálou chytrého příslušenství, jež si můžete k tomuto produktu pořídit také. Mechanický systém je oproti tomu elektrickému až desetkrát rychlejší a má extrémně dlouhou trvanlivost.

A nejen že se tento jedinečný stůl unikátně přizpůsobí Vašemu pracovnímu prostředí, ať je jakékoliv, ale ozdobí jej svou estetikou stylových a odolných povrchů. Důmyslný a časem prověřený design zajišťuje stoprocentní stabilitu v jakékoliv výšce, na níž si svůj designový stůl Kitos M zrovna nastavíte, dokonce i v té nejvyšší. Tady se projevuje jeho všestrannost: umožňuje Vám pracovat vsedě i vestoje, díky USM Heller výškově nastavitelnému systému se dá se hravě a hladce proměnit do takové podoby, aby byl ideální k Vaší výšce. To znamená, že jej můžete využívat například k tzv. hot deskingu, tj. sdílení jednoho pracovního místa více zaměstnanci, kteří se u něj střídají podle toho, kdo se zrovna v kanceláři nachází. Hodí se podobně také k desk sharingu, kdy si zaměstnanec může libovolně vybrat pracovní místo, aniž by bylo fixováno na jeden konkrétní stůl – pokaždé lze zvolit jinak.

Ani pohodlí při návrhu designového kancelářského stolu Kitos M nebylo opominuto: zaručuje Vám optimální volnost pro pohyb nohou a kolenou, takže se nemusíte bát, že byste se o stůl uhodili nebo u něj museli sedět nepřirozeně skloněni.Pod stolem je namontovaná úložna pro všechny Vaše kabely a elektrické součástky, k níž se dostanete nakloněním stolové desky. Některé modely mají dokonce vyrobený otvor přímo ve stolové desce, abyste se snadno a rychle dostali ke klíčovým komponentům každý den. Ve výškovém systému si mimo nohou můžete nastavit i zatížení pružiny, aby byl stůl schopen unést náklad o různých velikostech, který máte položen na desce.

Designový stůl Kitos M je dostupný v 16 barvách a zpracováních od dřevěné dýhy přes MDF až k linoleu a laminátu. Barvy variují od černé až k perlově šedé. Vyrábí se ve třech velikostech s výškou mezi 700 a 1200 mm. Pokud by Vám ani toto nestačilo, můžete si pořídit stůl Kitos M plus, který kromě všech zmíněných vlastností obsahuje také dva adaptační porty pro připojení různého příslušenství, nainstalované v mechanickém systému přizpůsobení. Na tyto porty můžete napojit až čtyři zařízení s různými zakončeními – od USB konektorů až po adaptéry lamp. Znemožňuje se tak utvoření nepořádku ze spleti kabelů na Vašem stole, naopak jsou kabely odvedeny mimo pracovní desku, aby Vás nerušily.

Designový tým z USM Haller myslel i na Vaše potřebné soukromí. K designovému stolu Kitos M si nyní lze přikoupit panely z flísu, které se dají snadno přimontovat k zadní části, aby Vám kolega/kolegyně, zvláště pokud máte stoly naproti nebo vedle sebe, nemohl „koukat do talíře“ a narušovat tak soustředění při práci.

Neváhejte se obrátit na naše zaměstnance, rádi Vám poradíme, jak stůl správně vybrat a zkombinovat materiál, barvu a tvar ideální pro Váš interiér.