zpět do kategorie: KANCELÁŘSKÉ STOLY

Designové kancelářské stoly Kitos E

Vyberte si z variant produktu:

  • USM designové kancelářské stoly Kitos E 1600 x 800cm

  • USM designové kancelářské stoly Kitos E 1800 x 900cm

  • USM designové kancelářské stoly Kitos E PLUS 1600 x 800cm

  • USM designové kancelářské stoly Kitos E PLUS 1800 x 900cm

Zvolená varianta:
USM designové kancelářské stoly Kitos E 1600 x 800cm

42 215

Na objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

USM designové kancelářské stoly Kitos E 1600 x 800cm

Designové kancelářské stoly Kitos Table E z dílny designové rodinné firmy USM Haller, která se ve světě podnikání pohybuje již od roku 1885, představují jeden z dalších proslavených a vysoce kvalitních výrobků. Nastavitelná výška, neobyčejná stabilita, neuvěřitelná odolnost, konstrukce z chromu, provedení v 16 materiálech a škála různých chytrých doplňků, které Vám usnadní a zpříjemní čas strávený v kanceláři, patří mezi základní okouzlující ingredience tohoto stolu. Sloučení multifunkčního designového pojetí a moderního vzhledu, který nemohou narušit ani uběhlá desetiletí, dělá z tohoto produktu přelomový kousek. Určitě si jej zamilujete!

Designové kancelářské stoly Kitos Table E z dílny designové rodinné firmy USM Haller, která se ve světě podnikání pohybuje již od roku 1885, představují jeden z dalších proslavených a vysoce kvalitních výrobků. Nastavitelná výška, neobyčejná stabilita, neuvěřitelná odolnost, konstrukce z chromu, p..   Více >

Materiál: Pochromovaná ocel, Ořechová dýha, MDF, Linoleum, Laminát, Chrom, Dýhované dřevo, Dubová dýha, Buk

Rozměr (V x Š x H): 650.00 x 1600.00 x 800.00 cm

USM designové kancelářské stoly Kitos E 1600 x 800cm

Designový kancelářský stůl Kitos Table E je odnoží legendárního stolu Kitos, s kterým v roce 1989 přišla na trh švýcarská designová značka USM Haller (Paul Schaerer a Fritz Haller). Po vzoru své slavnější verze je stejně tak nadčasový, spolehlivý a v neposlední řadě přizpůsobivý všem změnám, které mohou ve vašem podniku nastat. Díky chytrému, patentovanému mechanickému systému, jenž umožňuje nastavit výšku stolu, se Vaše pracovní prostředí stává otevřeným moderním možnostem, jako je hot desking a desk sharing (viz Kitos M), můžete se sami rozhodnout, jestli u něj chcete pracovat vsedě nebo vestoje. Výborně navržená ergonomie tohoto stolu vnímá Vaše aktuální potřeby a hladce nastavitelné výška poskytuje každému zaměstnanci příležitost vytvořit si ideální stůl bez ohledu na to, jaké jsou jeho požadavky. Oproti elektronickému systému je ten mechanický desetkrát rychlejší a navíc ke svému provozu nepotřebuje napájení či baterky. Zacházení s ním je snadné a rychlé a nemusíte se bát, že by i v té nejvyšší možné výšce ztratil stůl stabilitu. Naopak vzhledem ke skvělému a časem ověřenému návrhu designový kancelářský stůl Kitos Table E zůstává bytelným a bez zachvění v jakékoliv situaci.

Uzpůsobitelnost podle potřeb uživatele se projevuje i na tom, že si můžete stůl doplnit komplexní řadou chytrých doplňků (korytové vedení pro kabely, přihrádku na kabely elegantně skrytou pod stolem, CPU držák nebo držák s otočným kloubem pro ploché obrazovky, aby se upevnila jejich stabilita apod.) a vybírat můžete při nákupu až z 16 různých povrchů stolové desky, např. laminát nebo lakovaná dýha. Nohy stolu jsou vyvedeny v materiálu klasickém pro USM Haller - chromu. Variabilita se odráží také ve vyráběných tvarech a velikostech stolu, aby produkt splnil každý účel. Například malé kulaté nebo čtvercové stoly s jednou nohou mohou perfektně posloužit jako odkládací stolky nebo jako stolek určený k prezentování. Obdélníkový Kitos E na dvou nohách je zase ideálním pracovním místem a vyrábí se ve třech velikostech, největší možná výškové rozpětí je u stolu Kitos E3: 650 -1300 mm.

K designovému stolu Kitos Table E od USM Haller nyní lze přikoupit panely z flísu v sedmi barvách, které se dají snadno připojit k zadní části a zaručují Vám tak potřebné soukromí, zvláště máte-li naproti nebo vedle stoly kolegů – panely skvělé pohlcují okolní zvuky a uchrání Vás před zvídavými pohledy, které by Vám narušovaly soustředění při práci. Výhodou tohoto elegantního oddělení je, že se dá kdykoliv odebrat (například při společném meetingu) nebo naopak zase přidat, jak se bude váš podnik rozšiřovat.

Pokud byste chtěli ještě něco navíc, můžete sáhnout po Kitos Table E plus, který v sobě zahrnuje všechny nejlepší funkční vlastnosti standardního stolu, ale navíc obsahuje také dva adaptační porty pro připojení různého příslušenství, nainstalované v mechanickém systému přizpůsobení. Na tyto porty můžete napojit až čtyři zařízení s různými zakončeními – od USB konektorů až po adaptéry lamp. Znemožňuje se tak utvoření nepořádku ze spleti kabelů na Vašem stole, naopak jsou kabely odvedeny mimo pracovní desku, aby Vás nerušily. Posunovatelná vrchní číst stolu zajišťuje, abyste se mohli rychle dostat ke skryté kabelové přihrádce a nemuseli si nic na stole rozházet.

Neváhejte se obrátit na naše zaměstnance, rádi Vám poradíme, jak stůl správně vybrat a zkombinovat materiál, barvu a tvar ideální pro Váš interiér.