zpět do kategorie: ŽIDLE

Výprodej Norr 11 designové židle Langue Original Dining Chair (dub, krémová kůže)

12 090

24 180

SLEVA 50%

Zbývá poslední 1 ks

Skladem (1 ks)

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

Výprodej Norr 11 designové židle Langue Original Dining Chair (dub, krémová kůže)

Designové jídelní židle Langue Original Dining Chair byly navrženy v minimalistickém a úsporném duchu, který spolu s funkční variabilitou tvoří dvě fundamentální vlastnosti tohoto jedinečného kousku. Sami tvůrci jídelní židle značky Norr 11, Rune Krøjgaard a Knut Bendik Humlevik, vyznávají ideu designového minimalismu, která u nich vychází z využití přirozených vlastností materiálů – v tomto případě dřeva a plastu, a z harmonie mezi tvarem a prostorem, již barová židle Langue dodržuje s největší možnou přísností. Jakékoliv prostředí, do něhož ji umístíte, obohatí svou okouzlující jednoduchostí a precizností svého provedení, které existuje v mnoha barevných variantách plastového a koženého čalounění, kde můžete vybírat ze tří druhů kůže, a také ve třech provedeních rámu.

Designové jídelní židle Langue Original Dining Chair byly navrženy v minimalistickém a úsporném duchu, který spolu s funkční variabilitou tvoří dvě fundamentální vlastnosti tohoto jedinečného kousku. Sami tvůrci jídelní židle značky Norr 11, Rune Krøjgaard a Knut Bendik Humlevik, vyznávají ideu de..   Více >

Materiál: Polypropylen, Kůže, Dub, Dřevo

Rozměr (V x Š x H): 78.00 x 50.00 x 51.00 cm

Produkt z vystavené expozice.

Kód výrobce: (PHA-SH)

Výprodej Norr 11 designové židle Langue Original Dining Chair (dub, krémová kůže)

Designové jídelní židle Langue Original Dining Chair patří do série "Langue“, která je nejvšestranněji využitelnou sérií nábytku dánského designového výrobce Norr 11, neboť v sobě skrývá téměř neomezený potenciál ke kombinacím. Na začátku všeho stál nápad designérského dua Runeho Krøjgaarda a Knuta Bendika Humlevika vytvořit jednoduchou židli, která by měla jemný, minimalistický vzhled: přesně vytvarovaný plastový sedák a rám z bukového dřeva. S atraktivní výchozí cenou mělo jít o velmi vkusnou a funkční skořepinovou židli, která by zapadala do různých etap a situací lidských životů. Tato série v současné době zahrnuje jídelní židle s osmi provedeními nohou, jejichž základním materiálem je zároveň dřevo i ocel; lehátkové židle a nejnovější přírůstek, designovou barovou židli ve dvou výškách a se sedákem typickým pro jídelní židle, který tu barovou proměňuje ve velice pohodlné místo, kde se její uživatelé mohou uvelebit a v poklidu nasávat okolní atmosféru. Díky širokému spektru nabízených možností, jak lze zkombinovat druh rámu, barvu skořepiny a možného čalounění, můžete jídelní židli Langue Original přizpůsobit každému scénáři prostředí i života, aniž by byl ohrožen její základní koncept.

Edice Original se vyznačuje oproti edici Stack a Avantgarde (obě v rámci rodiny Langue od Norr 11) dvěma křižujícími se rozpěrami (rovněž z buku jako je celá židle), které návrháři Rune Krøjgaard a Knut Bendik Humlevik přidali mezi nohy židle, aby byla zajištěna ještě větší stabilita a trvanlivost produktu. Protože ač si to neuvědomujeme, na jídelních židlích sedíme docela často a dlouho, a to obzvlášť, když si dobré jídlo nebo pití vychutnáváme – což je s touto designovou jídelní židlí o něco snazší! Edice Original se ve zhotovení rámu drží základní bukové konstrukce, jež se vyrábí ve třech variantách: v přírodním, tmavě natřeném nebo černém buku. Kombinovat jej můžete ovšem se dvěma možnostmi sedáku a opěradla, k dispozici je plastový sedák v bílé, křemenně šedé, mechově zelené, hnědé nebo antracitově černé, nebo pro větší pohodlí se nabízí ještě čalouněná kožená verze už ve třech dobře známých a kvalitních druzích kůže: Tempur, Vintage nebo Premium Leather. Každá z kůží se navíc odlišuje svými barevnými odstíny, pro příklad kůže Premium je k dispozici v krásné hřejivé hnědooranžové Brandy, klasické elegantní černé, tmavě šedé, kterou návrháři trefně nazvali barvou lávovou, nebo nabuzující barvě kávové. Nutno připomenout, že obojí materiálové zpracování vypadá v interiéru velmi vkusně a s pečlivě navrženými odstíny se nemůže stát, že byste při výběru šlápli vedle. Pokud si i přesto nejste jisti, nebojte se navštívit jednu z našich prodejen, kde Vám rádi poradíme.