zpět do kategorie: JÍDELNÍ STOLY

Designové jídelní stoly Rough

Vyberte si z variant produktu:

  • Norr 11 designové jídelní stoly Rough Table

  • -40 %

    Výprodej designové jídelní stoly Rough Table libanonský cedr 400cm

Zvolená varianta:
Norr 11 designové jídelní stoly Rough Table

80 973

Na objednávku 2 - 8 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

Norr 11 designové jídelní stoly Rough Table

Designový stůl Rough Tabletop od návrhářského týmu dánské značky Norr 11 zcela proměňuje dosavadní koncepci stolování. Tento nepřehlédnutelný, jedinečný, 100% přírodní kousek, který je zpodobením čisté krásy a dlouholeté kvality, vyniká svým nekonvenčním tvarem i jednoduchým (ne)opracováním. Rough Table patří přesně mezi ty kousky, jež by v místnosti mohly stát samy, a přesto by celému prostoru dodaly neopakovatelné kouzlo. S tímto stolem vnesete do Vašeho interiéru srdce přírody, dech stromů, které jsou tichými a moudrými diváky okolí po stovky let, a s každým dalším dotykem se do tohoto skvostu budete zamilovávat znovu a znovu. Dostupný je ve třech rozměrových variantách desky (200, 300 nebo 400 cm) a podnož můžete objednat buď z mosazi, nebo z černě natřené oceli.

Designový stůl Rough Tabletop od návrhářského týmu dánské značky Norr 11 zcela proměňuje dosavadní koncepci stolování. Tento nepřehlédnutelný, jedinečný, 100% přírodní kousek, který je zpodobením čisté krásy a dlouholeté kvality, vyniká svým nekonvenčním tvarem i jednoduchým (ne)opracováním. Rough..   Více >

Materiál: Železo, Mosaz, Dub, Dřevo

rozměry dle výběru

Norr 11 designové jídelní stoly Rough Table

Designové stoly Rough Table byly navrženy v duchu hodnot, které designová firma Norr 11 vyznává – je to především snaha prostřednictvím multikulturního prolnutí designových stylů různých zemí vyprávět unikátní, avšak skryté příběhy, jejichž odhalování se pro pozorovatele stává jedinečnou (sebe)reflexivní pátrací cestou. Ve formě minimalistického rukopisu se skrze umělecké produkty realizuje mnoho symbolů a asociací, které vypráví nejen o procesu jejich vytváření, ale překračují meze designu a odkazují na náš vnitřní a vnější svět, jenž nás nevyhnutelně obklopuje. Základní ingrediencí u zrodu každého kousku je – vedle prolínání skandinávské tradice v moderním pojetí a japonského přístupu k materiálu a estetice jako takové – zvědavost. Na konci stojí ztvárnění těch nejpečlivěji propracovaných návrhů a předávají onu zvědavou touhu tvořit a objevovat i Vám. Rough Table(top) je toho důkazem.

Designový stůl Rough Tabletop je vyroben z jediného, pevného kusu masivního dřeva suar o tloušťce 10-12 cm, které se získává v zemích Střední Ameriky, z Thajska a Indonésie ze stromu Saman Samanea. Dřevo suar je v Asii běžně dostupným materiálem a jeho příznačný charakteristický rys spočívá v nádherných kresbách dřevěných vláken. Odříznutím kmenů do jednoho kusu se získá úžasný stůl, v němž se ukazuje přirozené žilnatění tohoto dřeva. Přírodní tvar a kresby ve dřevě se krásně rozbíhají přes celý stůl a v některých případech jsou dokonce viditelné někdejší výhonky větví a textura kůry, která je velmi příjemná na omak. Tato nelinární, nijak dále neupravovaná forma odráží přirozený růst stromu a činí každý stůl unikátním kouskem, v podstatě jediným exemplářem na světě.

Designový stůl Rough Table je díky výborným vlastnostem využitého materiálu velmi pevným nábytkem s pozoruhodnou dobou, po níž vydrží naprosto stejný, jako byl při pořízení. Stůl se může pyšnit svou skvělou odolností, a přesto snadnou údržbou, která Vám nezabere příliš času. Ve většině případů se vyrábí v přirozeném, neopracovaném stavu. Přejete-li si stůl naolejovat nebo navoskovat, doporučujeme použít speciální olej na dřevo nebo včelí vosk, který nabízí rovněž značka Norr 11.