zpět do kategorie: BAROVÉ ŽIDLE

Designové barové židle NY11

Vyberte si z variant produktu:

  • Norr 11 designové barové židle NY11 (výška sedáku 65 cm)

  • Norr 11 designové barové židle NY11 (výška sedáku 75 cm)

  • -40 %

    Výprodej Norr 11 designové barové židle NY11 (75cm, polstrování, kůže černá)

Zvolená varianta:
Norr 11 designové barové židle NY11 (výška sedáku 65 cm)

10 977

Na objednávku 4 - 6 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

Norr 11 designové barové židle NY11 (výška sedáku 65 cm)

Designová barová židle NY11 se řadí mezi povedené produkty designové firmy Norr 11 a zásluhy si za ní mohou připsat talentovaní návrháři Rune Krøjgaard a Knut Bendik Humlevik. V tomto uměleckém produktu vyrobeném ze stoprocentního dubového dřeva se ukazuje smysl pro jednoduchou estetiku a zároveň funkčnost, která z kvalitní barové židle dělá nejen krásný a vkusný kousek. Se dvěma výškovými provedeními, třemi barvami materiálu a možností koženého polstrování skvěle zapadne do Vaší kuchyně, ale ocení ho rovněž návštěvníci barů, restaurací a jiných veřejných podniků.

Designová barová židle NY11 se řadí mezi povedené produkty designové firmy Norr 11 a zásluhy si za ní mohou připsat talentovaní návrháři Rune Krøjgaard a Knut Bendik Humlevik. V tomto uměleckém produktu vyrobeném ze stoprocentního dubového dřeva se ukazuje smysl pro jednoduchou estetiku a zároveň..   Více >

Materiál: Pochromovaná ocel, Jasan

Rozměr (V x Š): 65.00 x 40.50 x 30.50 cm

Norr 11 designové barové židle NY11 (výška sedáku 65 cm)

Designová barová židle NY11 dánského výrobce Norr 11 vznikla díky dvěma kmenovým návrhářům této značky: Runovi Krøjgaardovi a Knutu Bendiku Humlevikovi. Jejich představa při tvoření designové série NY 11, do níž mj. patří i jídelní židle, vycházela z tradičních školních židlí, které byly navrženy v Dánsku v průběhu dvacátého století.

Jakmile se na tuto barovou židli posadíte, budete se cítit, jako byste byli zpět ve svých studentských letech a čas okolo vás příjemně plynul. Okolní ruchy a zvuky se na tomto místě ztiší a budete existovat jen Vy, Vaše sklenka v ruce a líné převalování myšlenek.

Designová barová židle NY11 od Norr 11 má ručně vyřezávaný rám z masivního bílého dubu a sedadlo z laminátové dubové dýhy. Dubová konstrukce je k dispozici ve třech barevných odlišeních: dub může být ponechán v přírodní variantě, dále jej lze tmavě nalakovat, popřípadě se vyrábí také edice v černé; záleží jen na Vašich preferencích. Pro větší pohodlí můžete také zvolit verzi této židle s podsedákem, který je potažen vysoce kvalitní kůží Sørensen. Tento produkt se dodává ve dvou výškách, a to konkrétně 65 cm a 75 cm, proto se ideálně hodí ke kuchyňským ostrůvkům nebo se perfektně vyjímá jako stylová barová židle ve veřejných prostorech.