zpět do kategorie: BAROVÉ ŽIDLE

Designové barové židle NY11

Vyberte si z variant produktu:

  • -40 %

    Výprodej Norr 11 designové barové židle NY11 (výška sedáku 65 cm, dub mořený tmavý, bez čalounění)

  • Norr 11 designové barové židle NY11 (výška sedáku 65 cm)

  • Norr 11 designové barové židle NY11 (výška sedáku 75 cm)

  • -40 %

    Výprodej Norr 11 designové barové židle NY11 (75cm, polstrování, kůže černá)

Zvolená varianta:
Výprodej Norr 11 designové barové židle NY11 (výška sedáku 65 cm, dub mořený tmavý, bez čalounění)

6 586

10 977

SLEVA 40%

Zbývá poslední 1 ks

Skladem (1 ks)

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

Výprodej Norr 11 designové barové židle NY11 (výška sedáku 65 cm, dub mořený tmavý, bez čalounění)

Designová barová židle NY11 se řadí mezi povedené produkty designové firmy Norr 11 a zásluhy si za ní mohou připsat talentovaní návrháři Rune Krøjgaard a Knut Bendik Humlevik. V tomto uměleckém produktu vyrobeném ze stoprocentního dubového dřeva se ukazuje smysl pro jednoduchou estetiku a zároveň funkčnost, která z kvalitní barové židle dělá nejen krásný a vkusný kousek. Se dvěma výškovými provedeními, třemi barvami materiálu a možností koženého polstrování skvěle zapadne do Vaší kuchyně, ale ocení ho rovněž návštěvníci barů, restaurací a jiných veřejných podniků.

Designová barová židle NY11 se řadí mezi povedené produkty designové firmy Norr 11 a zásluhy si za ní mohou připsat talentovaní návrháři Rune Krøjgaard a Knut Bendik Humlevik. V tomto uměleckém produktu vyrobeném ze stoprocentního dubového dřeva se ukazuje smysl pro jednoduchou estetiku a zároveň..   Více >

Materiál: Jasan, Pochromovaná ocel

Rozměr (V x Š): 65.00 x 40.50 x 30.50 cm

Výprodej Norr 11 designové barové židle NY11 (výška sedáku 65 cm, dub mořený tmavý, bez čalounění)

Designová barová židle NY11 dánského výrobce Norr 11 vznikla díky dvěma kmenovým návrhářům této značky: Runovi Krøjgaardovi a Knutu Bendiku Humlevikovi. Jejich představa při tvoření designové série NY 11, do níž mj. patří i jídelní židle, vycházela z tradičních školních židlí, které byly navrženy v Dánsku v průběhu dvacátého století.

Jakmile se na tuto barovou židli posadíte, budete se cítit, jako byste byli zpět ve svých studentských letech a čas okolo vás příjemně plynul. Okolní ruchy a zvuky se na tomto místě ztiší a budete existovat jen Vy, Vaše sklenka v ruce a líné převalování myšlenek.

Designová barová židle NY11 od Norr 11 má ručně vyřezávaný rám z masivního bílého dubu a sedadlo z laminátové dubové dýhy. Dubová konstrukce je k dispozici ve třech barevných odlišeních: dub může být ponechán v přírodní variantě, dále jej lze tmavě nalakovat, popřípadě se vyrábí také edice v černé; záleží jen na Vašich preferencích. Pro větší pohodlí můžete také zvolit verzi této židle s podsedákem, který je potažen vysoce kvalitní kůží Sørensen. Tento produkt se dodává ve dvou výškách, a to konkrétně 65 cm a 75 cm, proto se ideálně hodí ke kuchyňským ostrůvkům nebo se perfektně vyjímá jako stylová barová židle ve veřejných prostorech.