zpět do kategorie: ZÁVĚSNÁ SVÍTIDLA

Designová závěsná svítidla Pipe

Vyberte si z variant produktu:

  • Norr 11 designová závěsná svítidla Pipe One

  • Norr 11 designová závěsná svítidla Pipe Two

  • Norr 11 designová závěsná svítidla Pipe Three

Zvolená varianta:
Norr 11 designová závěsná svítidla Pipe One

4 050

Na objednávku 2 - 8 týdnůNa objednávku 2 - 8 týdnůNa objednávku 2 - 8 týdnůNa objednávku 2 - 8 týdnůNa objednávku 2 - 8 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

Norr 11 designová závěsná svítidla Pipe One

Designová závěsná svítidla Pipe vznikla kooperací Runeho Krøjgaarda a Knuta Bendika Humlevika a přináší v sobě to nejlepší, co jen závěsná lampa může mít: určitý, přesně vyhraněný tvar v minimalistickém rázu, perfektní využití a zdůraznění materiálu (zde oceli), zútulňující světlo a estetickou hodnotu, která ještě více vynikne, pokud vedle sebe zavěsíte tyto lampy tří různých výšek (Pipe One, Pipe Two, Pipe Three). Pořídit si jí můžete ve čtyřech barevných odlišeních.

Designová závěsná svítidla Pipe vznikla kooperací Runeho Krøjgaarda a Knuta Bendika Humlevika a přináší v sobě to nejlepší, co jen závěsná lampa může mít: určitý, přesně vyhraněný tvar v minimalistickém rázu, perfektní využití a zdůraznění materiálu (zde oceli), zútulňující světlo a estetickou ho..   Více >

Materiál: Železo

Rozměr (V): 40.00 cm

Průměr: 3.50 cm

Délka kabelu: 180.00

Norr 11 designová závěsná svítidla Pipe One

Designová závěsná lampa Pipe od známé designérské dvojice Runeho Krøjgaarda a Knuta Bendika Humlevika, kteří ji vytvořili pro dánskou značku Norr 11, je energeticky úsporná lampa, vyrobená z tradičních ocelových trubek a disponuje odpovídající LED žárovkou.

Rodina produktů Pipe (v překladu trubka) našla svou inspiraci v průmyslu, kde trubky a potrubí sehrávají důležitou a nezbytnou úlohu v každodenním provozu. Tady byly tyto předměty přetvořeny do produktu, v němž se snoubí čistý a účelný design po industriálním vzoru a schopnost změnit interiér v přívětivé a vlídné místo k obývání. Designové závěsné svítidlo Pipe je zřetelně součástí této série, neboť jako ostatní zástupci se nejlépe vyjímá ve větším počtu. Milovníci těchto světel si ji určitě představí zářit za okny kavárny, uvidí ji osvětlovat vlastní jídelní stůl nebo kuchyňský ostrůvek, zkrátka všude tam, kde s ostatním nábytkem vytváří harmonickou souhru světla a stínu. Není tedy na čase vyzkoušet, jak by to vypadalo reálně před Vašima očima?

Industriální tvar této lampy od Norr 11 určuje směr světlu z LED žárovky, které je zabarveno do hřejivého teplého tónu, který útulně zjemní Váš interiér a zároveň lehce zvýrazní jeho přednosti. Lampa Pipe je dodávána ve třech výškách (40 cm, 48 cm, 56 cm), nebo si ji můžete objednat přímo v jednom setu, jenž zahrnuje všechna tři provedení. Rune Krøjgaard a Knut Bendik Humlevik pro Vás vymysleli několik barevných kombinací kabelu a stínidla, takže si určitě přijdete na své.