zpět do kategorie: KŘESLA

Designová křesla Mammoth Chair

Vyberte si z variant produktu:

  • Norr 11 designová křesla Mammoth Chair

  • Norr 11 designové podnožky Mammoth Ottoman

Zvolená varianta:
Norr 11 designová křesla Mammoth Chair

67 600

Na objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnůNa objednávku 4 - 8 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

Norr 11 designová křesla Mammoth Chair

Designová křesla Mammoth Chair jsou bez přehánění ikonickým produktem, nezaměnitelně spjatým s designérským výrobcem Norr 11 a dvojicí návrhářů Runem Krøjgaardem a Knutem Bendikem Humlevikem, jehož snaha o modernost a zároveň funkčnost zde hraje prim. Z těchto křesel vychází mnoho dalších produktů skandinávského výrobce, jako je Elephant Chair či Mammoth Sofa. Už na první pohled vysoce komfortní křeslo Mammoth Chair se může rychle stát Vaším nejoblíbenějším a zároveň nejnápadnějším kusem nábytku, protože si zcela podmaní každý prostor, do něhož je umístěn. S mnoha barevnými možnostmi a měkkým čalouněním z bavlny, vlny nebo kůže a tvarem uzpůsobeným k utvoření soukromí a pocitu bezpečí bude kralovat nejen Vaší místnosti, ale i Vašemu srdci.

Designová křesla Mammoth Chair jsou bez přehánění ikonickým produktem, nezaměnitelně spjatým s designérským výrobcem Norr 11 a dvojicí návrhářů Runem Krøjgaardem a Knutem Bendikem Humlevikem, jehož snaha o modernost a zároveň funkčnost zde hraje prim. Z těchto křesel vychází mnoho dalších produkt..   Více >

Materiál: Polyuretanová pěna, Látka, Kůže, Dub

Rozměr (V x Š x H): 104.00 x 89.00 x 87.00 cm

Norr 11 designová křesla Mammoth Chair

Designové křeslo Mammoth Chair navrhovali kmenoví designéři dánské značky Norr 11: danský návrhář Rune Krøjgaard a norský návrhář Knut Bendik Humlevik. Toto designové křeslo na Vás zapůsobí jednak moderností svého vzhledu, ale také vkusností a vstřícností, kterou v pozorovateli vyvolává neodbytnou touhou se do něj ihned posadit. Postranní křídla křesla vyčnívají do prostoru ze zadní i spodní části sedadla a vytvářejí tak dojem příjemného, pomyslného objetí, ve němž se člověk cítí jako doma. V Mammoth Chair byla výrazně uplatněna Runova vášeň pro tvary a specifické výrobní techniky, která se dala dohromady s Knutovým úsilím vytvořit stylový, ale přesto moderní funkční nábytek. Sedadlo a zadní část jsou vytvořeny ze stejné lisovací formy, a to se na židli projevuje rukopisem čistého minimalistického vzhledu. Vysoká záda, objemná a objímající křídla a měkké, načechrané čalounění přispívají k tomu, abyste se v křesle Mammoth cítili nanejvýš spokojeně a pohodlně a zároveň si užili pocit osvobozujícího a potřebného soukromí, v němž můžete doma odpočívat sami anebo v něm relaxovat obklopeni svými nejbližšími.

Designové křeslo Mammoth vzniklo pečlivým ručním vyřezáváním, k výrobě rámu bylo využito masivní dubové dřevo a sedadlová a zadní část jsou vyrobeny z laminované dubové dýhy. Zmíněný rám je dodáván ve více barevných odstínech (přírodní, tmavě obarvený a černý dub), ještě větší barevnou variabilitu skýtá čalounění, které je Vám k dispozici v kůži, vlně a bavlně, nemusíte se tedy spokojit s jedinou možností a můžete si spolehlivě nakombinovat ideální Mammoth křeslo, aby se hodilo do Vašich představ a ladilo s Vaším interiérem. Například kožené čalounění se vyrábí v těchto barvách: velbloudí, koňaková, tmavě hnědá, antracitově černá či cihlová.

Mammoth křeslo od Norr 11 můžete samozřejmě a intuitivně zkombinovat s dalším křeslem nebo pohovkou ze stejné série, nabízí se zde nespočet možností, jak s tímto kouskem vytvoříte vkusný a důvěrně působící interiér, který vzbuzuje pocit útulnosti a vítanosti ve Vás i Vašich návštěvách. Tak co, neposadíte se?