zpět do kategorie: ŽIDLE

Infiniti designové židle Porta Venezia

6 289

Na objednávku 4 - 8 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

Infiniti designové židle Porta Venezia

Dřevo, plast a klasický design dělají z designové židle Porta Venezia od Infinity produkt, který harmonicky zapadá do jakéhokoli interiéru s i četnými kombinacemi barev a potahů. Kolekce Porta Venezia obsahuje několika variací židlí. Koncept této židle byl původně navržený pro použití v barech a kavárnách, ale získal si nové využití díky praktičnosti i v domácích interiérech, a to především pak v obývacích pokojích a jídelnách laděných v minimalistickém stylu.

Dřevo, plast a klasický design dělají z designové židle Porta Venezia od Infinity produkt, který harmonicky zapadá do jakéhokoli interiéru s i četnými kombinacemi barev a potahů. Kolekce Porta Venezia obsahuje několika variací židlí. Koncept této židle byl původně navržený pro použití v barech a k..   Více >

Výrobce: INFINITI

Designer: FIORENZO DORIGO

Rok: 1976

Kategorie: ŽIDLE Designové židle Infiniti

Materiál: Polypropylen, Buk

Rozměr (V x Š x H): 80.20 x 40.10 x 49.40 cm

Výška sedáku: 46.50 cm

Váha: 12.50 kg

Infiniti designové židle Porta Venezia

Klasický design židle Porta Venezia je vhodný do každého interiéru. Konstrukce je vyrobena z bukového dřeva, sedák a bederní opěrka z polypropylenu. Produkt je dostupný také ve variantě s čalouněným sedákem iopěrkou nebo pouze čalouněným sedákem. Cena židle s čalouněním na vyžádání.