zpět do kategorie: KONFERENČNÍ STOLY

Designové konferenční stoly Laya

Vyberte si z variant produktu:

  • Belta / Frajumar designové konferenční stoly Laya S

  • Belta / Frajumar designové konferenční stoly Laya L

Zvolená varianta:
Belta / Frajumar designové konferenční stoly Laya S

35 032

Na objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

Belta / Frajumar designové konferenční stoly Laya S

Designové konferenční stoly Laya od značky Beltá & Frajumar jsou všechno, jen ne obyčejné. Jejich tvar, který není příliš typický pro tento druh nábytku, jim dodává originalitu; kombinace mramoru a dřeva zase vysokou kvalitu, luxusní vzhled a ničím nepřehrazený vstup do světa přírody, bez něhož by produkt ani nemohl vzniknout. Čtyři druhy dřeva a tři odstíny mramoru (černý, bílý, hnědý), které dělají produkt variabilním, zaručí, že stolek Laya bude vybrán přesně dle Vašeho gusta a k Vašemu potěšení.

Designové konferenční stoly Laya od značky Beltá & Frajumar jsou všechno, jen ne obyčejné. Jejich tvar, který není příliš typický pro tento druh nábytku, jim dodává originalitu; kombinace mramoru a dřeva zase vysokou kvalitu, luxusní vzhled a ničím nepřehrazený vstup do světa přírody, bez něhož by..   Více >

Materiál: Třešeň, Ořech, Mramor, Dub

Rozměr (V x Š x H): 40.00 x 120.00 x 70.00 cm

dle výběru

Váha: 33.00 kg

Katalogové číslo: 87012

Kód výrobce: 87012

Belta / Frajumar designové konferenční stoly Laya S

Rozmanité uskupení talentovaných návrhářů, Arbel, vytvořilo designový konferenční stůl Laya, jehož nádherná estetika překračuje hranice času a prostoru. Tento povedený kus nábytku španělského výrobce Beltá & Frajumar byl sestaven z takových vznešených materiálů s dlouhou tradicí, jako je mramor a dřevo, ale zároveň se při výrobě využily nové techniky jejich zpracování. Ze svědomitého procesu vzniku tedy nemohlo vyjít nic jiného, než úžasný výsledek. Dřevěná struktura, která je pozorovateli přímo na očích a sálá z ní teplo, se elegantně slučuje s přírodní kamennou deskou.

Designový konferenční stůl Laya je jedním z „nejupřímnějších“ produktů, který Beltá & Frajumar prodává, neboť Vám ze sebe odhaluje naprosto vše – propojení dřevěných částí, žilkování mramoru, celkovou konstrukci tak, jako kdybyste byli přímo u toho, kdy se stůl rodil pod šikovnýma rukama a bystrýma očima těch nejzručnějších řemeslníků. Krok za krokem tedy můžete dospět vizualizací k finálnímu zpodobení, díky němuž sám Váš interiér získá atmosféru opravdovosti, která pulzuje ze stolku Laya směrem do místnosti a zbylému vybavení. S Layou budete skutečně „teď a tady“, prožívat to úžasné, co Vám umělecké prostředí designu nabízí.