zpět do kategorie: HOUPACÍ KŘESLA

Designové houpačky Swing

Vyberte si z variant produktu:

  • -20 %

    Výprodej Weltevree designové houpačky Swing

  • Weltevree designové houpačky Swing

Zvolená varianta:
Weltevree designové houpačky Swing

9 423

Na objednávku 2 - 6 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

Weltevree designové houpačky Swing

Designové houpačky Swing patří mezi vynikající kousky designové firmy Weltevree. Její designér Theo ter Kulve zbožňuje hrát si s veřejnými prostory a využívat jejich možnosti, které se nám v dnešní době trochu ztratily z dohledu a naší představivosti. To všechno ale mění jeho houpačka Swing, která Vám tyto možnosti zprostředkovává a Vy tak můžete vytvořit z každého sloupu lampy nebo větve stromu své vysněné hřiště. Produkt je velmi přizpůsobivý a dá se přidělat k různým typům tyčí. Najděte v sobě zapomenutou svobodu a vyrazte na dobrodružství na zahradu, po městě nebo do přírody!

Designové houpačky Swing patří mezi vynikající kousky designové firmy Weltevree. Její designér Theo ter Kulve zbožňuje hrát si s veřejnými prostory a využívat jejich možnosti, které se nám v dnešní době trochu ztratily z dohledu a naší představivosti. To všechno ale mění jeho houpačka Swing, která..   Více >

Materiál: Ocel, Kov, Dřevo

Rozměr (V x Š x H): 260.00 x 120.00 x 17.00 cm

Váha: 10.00 kg

Kód výrobce: 1126

Weltevree designové houpačky Swing

Designovou houpačku Swing pro světově známou nizozemskou značku Weltevree navrhl začínající designér Theo ter Kulve a dokonce za ni získal kulturně podnětnou cenu Raba Burgemeestera de Bruina pro umělce, kteří stojí na prahu své úspěšné kariéry. Theo ter Kulve věří, že Nizozemci tráví příliš času vevnitř a nepohybují se venku, protože zde je vše konzistentně dané. Přesně tohle se houpačkou Swing snaží změnit a přidat do venkovního prostředí něco nového, neokoukaného a proměnného, co by lidi přitáhlo zase pod širou oblohu. Nejen v tomto designérském kousku, ale i v jiných svých projektech chce vrátit hravost a proměnlivost na veřejná místa, aby si lidé sami mohli přeměnit jakékoliv místo v hřiště a zažít opět pocit spokojenosti a radosti z toho, že jsou venku. Mladý návrhář a rovněž značka Weltevree sdílí vizi, že nové možnosti můžeme objevit především ve venkovních prostorech. Designová houpačka Swing je ukázkovým příkladem, jak Theo Ter Kulve dává jejímu uživateli šanci přizpůsobit si veřejné místo podle sebe a tím pádem proměnit jakoukoliv obyčejnou lampu nebo strom v oblíbené hrací místo. Protože je houpačka snadno přenositelná, toto místo se může pokaždé vyskytovat někde jinde, a tak se Vám otevírá svět opojné svobody, tvůrčích nápadů a především potěšení, že vyrazíte ven objevovat a nahlížet na Vaše město z úplně jiné perspektivy. Firma Weltevree říká, že se v ní přímo ztělesňuje harmonická hra s přírodou.

Designová houpačka Swing tak není jen obyčejnou věcí na hraní. Je to cesta ke svobodě. Sami si vyberete, kam houpačku zavěsíte. A pak už na ni jenom vylézt, pomalu se rozhoupat a užít si svou nezávislost a bezstarostnost, jako když jste byli děti. Vítr ve vlasech, míhající se svět kolem Vás, hlasité svištění vzduchu a pocit, jako by Vám narostla křídla a mohli jste pomyslně vzletět až k plujícím oblakům.

Designová houpačka Swing se skládá ze dvou částí: ocelového trojúhelníku v korálově červené barvě s napínacími řemeny, které Vám umožní ji připevnit na vybraný objekt, a samotnou houpačku se dvěma provazy. Jednoduché prvky vytvoří kdekoliv a kdykoliv propletený a krásný, hravý mikrosvět.