zpět do kategorie: VÁZY

Bomma designové vázy Globe

10 043

Na objednávku 2 - 6 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

Bomma designové vázy Globe

Kolekce Globe navazuje na loňskou kolekci Solid. Globe jsou velké solitéry, kde perfektní a přesné rozložení skla zaručuje pevnost a vytváří osobitý dojem. Globe je série váz vyráběných ve dvou různých velikostech a ve dvou provedení natočení otvoru pro aranžování květin. Jednoduchý tvar koule je ve všech případech doplněn válcovou nohou vyrobenou speciální technologií kontinuálního lití do formy. Obě části vázy jsou později dokonale spojeny pomocí UV lepidel.

Kolekce Globe navazuje na loňskou kolekci Solid. Globe jsou velké solitéry, kde perfektní a přesné rozložení skla zaručuje pevnost a vytváří osobitý dojem. Globe je série váz vyráběných ve dvou různých velikostech a ve dvou provedení natočení otvoru pro aranžování květin. Jednoduchý tvar koule je ..   Více >

Materiál: Křišťálové sklo

Bomma designové vázy Globe

Kolekce Globe navazuje na loňskou kolekci Solid. Globe jsou velké solitéry, kde perfektní a přesné rozložení skla zaručuje pevnost a vytváří osobitý dojem. Globe je série váz vyráběných ve dvou různých velikostech a ve dvou provedení natočení otvoru pro aranžování květin. Jednoduchý tvar koule je ve všech případech doplněn válcovou nohou vyrobenou speciální technologií kontinuálního lití do formy. Obě části vázy jsou později dokonale spojeny pomocí UV lepidel.