zpět do kategorie: SKLENICE NA ŠAMPAŇSKÉ

Designové sklenice na šampaňské Klasik Champagne Flute

Vyberte si z variant produktu:

  • BOMMA sklenice na šampaňské Klasik Champagne Bowl

  • BOMMA sklenice na šampaňské Klasik Champagne Flute

Zvolená varianta:
BOMMA sklenice na šampaňské Klasik Champagne Flute

1 936

Na objednávku 2 - 6 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

BOMMA sklenice na šampaňské Klasik Champagne Flute

Designové sklenice na šampaňské Klasik Champagne Flute navrhl pro českého výrobce Bomma designér Maxim Velčovský, který vytvořil tvarově čistou kolekci nápojového skla. Tenké a elegantní provedení kalíšků v oblých tvarových liniích je podtrženo škálou matných geometrických brusů v dýnkách. Každá ze šesti sklenek je tak zcela odlišná aniž by variabilita dekorů narušila celistvost designu celé kolekce.

Designové sklenice na šampaňské Klasik Champagne Flute navrhl pro českého výrobce Bomma designér Maxim Velčovský, který vytvořil tvarově čistou kolekci nápojového skla. Tenké a elegantní provedení kalíšků v oblých tvarových liniích je podtrženo škálou matných geometrických brusů v dýnkách. Každá z..   Více >

Výrobce: BOMMA

Designer: MAXIM VELČOVSKÝ

Kategorie: SKLENICE NA ŠAMPAŇSKÉ Bomma

Materiál: Křišťálové sklo

Rozměr (V): 20.50 cm

Průměr: 5.00 cm

Objem: 160.00

Kód výrobce: 10009-49014-180

BOMMA sklenice na šampaňské Klasik Champagne Flute

Designové sklenice na šampaňské Klasik Champagne Flute navrhl pro českého výrobce Bomma designér Maxim Velčovský, který vytvořil tvarově čistou kolekci nápojového skla. Tenké a elegantní provedení kalíšků v oblých tvarových liniích je podtrženo škálou matných geometrických brusů v dýnkách. Každá ze šesti sklenek je tak zcela odlišná aniž by variabilita dekorů narušila celistvost designu celé kolekce.