zpět do kategorie: KONFERENČNÍ STOLY

Designové konferenční stoly Even

Vyberte si z variant produktu:

  • Belta / Frajumar designové konferenční stoly Even 60

  • Belta / Frajumar designové konferenční stoly Even 100

  • Belta / Frajumar designové konferenční stoly Even 122

Zvolená varianta:
Belta / Frajumar designové konferenční stoly Even 60

21 446

Na objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnůNa objednávku 6 - 10 týdnů

PinterestPinterest InstagramInstagram TwitterTwitter FacebookFacebook

Belta / Frajumar designové konferenční stoly Even 60

Návrhářská skupina Arbelu a mnohokrát oceněná značka Beltá & Frajumar opět ukazují své nesporné kvality v designových konferenčních stolech Even. Materiál na jejich výrobu byl s citem vybrán a opracován do takové podoby, která je neuvěřitelně hladká a především kvalitní. Luxusní vzhled a nadčasovost tohoto kousku může přitahovat pozornost ve Vašem obývacím pokoji, ložnici nebo jiném prostoru, který pro něj zvolíte. Pokaždé bude vypadat skvěle a navíc bude ukazatelem Vašeho výborného módního vkusu. Produkt se prodává ve třech velikostech s různými možnostmi konečné podoby.

Návrhářská skupina Arbelu a mnohokrát oceněná značka Beltá & Frajumar opět ukazují své nesporné kvality v designových konferenčních stolech Even. Materiál na jejich výrobu byl s citem vybrán a opracován do takové podoby, která je neuvěřitelně hladká a především kvalitní. Luxusní vzhled a nadčasovo..   Více >

Materiál: Mramor, Jasan, Dřevo

Rozměr (V x Š x H): 50.00 x 60.00 x 60.00 cm

Belta / Frajumar designové konferenční stoly Even 60

Designový konferenční stůl Even, nesoucí stejné jméno jako křeslo od Roberta Ortegy, vzniklo na popud designérského týmu Arbel, v němž spojili síly talentovaní umělci s odlišnými, ale přesto rovnocennými náhledy na design. Stůl Even získal uznání hlavně proto, že je skvělým vyvážením funkce a formy. Umělecké dílo odhaluje práci designérů, kteří se snažili vdechnout stolu neobyčejně mocný výraz. A to se jim podařilo. Jako dekorace je stůl klíčovým elementem v jakémkoliv současném interiérovém prostředí, které si zakládá na nadčasovosti a dlouhodobé výdrži veškerého nábytku. Je také nezbytným doplněním například pohovky či křesla, jehož uživateli pomáhá využít potenciál interiéru se vším všudy – protože kam jinam odkládat věci, než na tento skvělý stolek? Mezi jeho přednosti se řadí schopnost nechat vyniknout předmětům na něm položeným, aniž by se vytrácela jeho krása. Obdivovat jej tak můžete stále a věřte, že se Vám za to stůl odmění, neboť k Vám odrazí pocit spokojenosti.

Designový konferenční stolek Even od španělského výrobce nábytku a čalounění Beltá & Frajumar je dostupný v několika velikostech. Základní verze stolu obsahuje rám z pevného jasanového dřeva, ale lze zvolit i jinou konečnou úpravu. Deska stolku může být vyrobena buď z odolného dřeva pro krásný přírodní vzhled, anebo vyvedena v mramoru, který dodává stolu výrazný náznak prestižnosti a kouzelně odráží dopadající světlo, pod kterým se leskne a září jako drahokam.