SEBASTIANO TOSI

Narodil se v roce 1980 v Ženevě (Švýcarsko). Po absolvování průmyslového designu v Milánském Politecnico začal svou profesionální kariéru v Design studiu Marc Sadler, kde pracoval na velmi rozmanitých projektech - od designu až po architekturu - pro takové společnosti jako Ideální Standard, Ernesto Meda, Caimi Brevetti, L'Invisibile, Aerodinamica, Crassevig a Il Gufo. Během tohoto období se dozvěděl o kompozitních materiálech a vláknech.
V roce 2008 nastoupil do Studia Gooris, kde se zaměřil na produktový a koncepční design pro společnosti jako Alessi, Ferrero, Target, Levis, JC Penny, Foreverlamp, Oras, EQ3 a mnoho dalších.
V roce 2009 se Alessandro Ruffini z ateliéru 9010.ch specializoval také na výrobu fotorealistických 3D vykreslování a počítačově generovaných snímků (CGI).

V roce 2010 se stal partnerem Bombolu, designové značky dětských výrobků, kde byl zodpovědný za vývoj a výrobu.
Od roku 2013 je Sebastiano zodpovědný za vývoj, řízení a koordinaci produktů na Dálném východě za značku A ve stylu A.
Ve stejném roce otevřel novou kancelář v Luganu se zaměřením na vývoj produktů, umělecký směr, maloobchod a interiérový design.

V roce 2018 bylo zahájeno nové partnerství s Studio Cirasa, kreativním a výkonným týmem, který se specializuje na výrobu obrazů pro vizuální a komerční reklamy.

dle značky:

MOGG