Vitra a novinky pro 2023

Na jaro 2023 si Vitra přichystala hned několik novinek, které osvěží nejen váš interiér, ale i venkovní prostory vašeho domova.

Nabídka se rozšiřuje o nízké verze sklolaminátové i polypropylenové Eames Side Chair s označením LSR. Stejnou výšku podnože najdete nově i v řadě Wire Chair pod zkratkou LKR. Zatímco sklolaminát je vhodný pouze pro vnitřní interiéry, varianty z polypropylenu a lakovaná drátěná Wire Chair se dají bez starostí umístit i ven.

Vitra obohatí také barevnou škálu ikonických židlí z řady Eames. Nové odstíny vznikly podle původní barevné palety používané designérským párem Charlesem a Ray Eames. Jde o svěží barevné kombinace citrónové, nebesky modré, tmavě zelené a zelenkavého odstínu Eames Seafoam Green. Tyto barvy se objeví na drátěných Eames Wire Chairs LKR a DKR a také na oblíbených DSR židlích s plastovým sedákem.

Update barev a materiálu se dočkala také moderní židle jednoduchého nadčasového designu HAL. Ta se proměňuje na HAL RE a zařadí se do rozrůstající se řady produktů, u nichž Vitra přechází na výrobu z recyklovaného plastu. V nabídce jsou také tři nové odstíny sedáku.

Pro ještě větší pohodlí při sezení na židlích Vitra se hodí čalouněné podsedáky Soft Seats, které jsou dostupné ve třech tvarech, aby pasovaly dobře na všechny modely. Novinkou pro jaro 2023 jsou podsedáky Soft Seats Outdoor, které díky odolné látce využijete bez obav i venku.

U příležitosti představení této novinky jsme s pro vás společně se značkou Vitra připravili speciální nabídku. Při nákupu 4 a více židlí získáte ke každé židli jako dárek podsedák Soft Seat nebo Soft Seat Outdoor. Akce platí od 23. března do 30. června 2023 při nákupu 4 a více kusů uvedených židlí: Eames Plastic Side Chairs, Eames Fiberglass Side Chairs, Wire Chair, HAL/HAL Armchair, Panton Chair/Panton Chair Classic, EVO-C. Modely židlí je mezi sebou možné kombinovat. Dostupné látky: Hopsak (11 barev), Plano (5 barev), Cosy2 (5 barev) pro podsedáky Soft Seats a Simmons (3 barvy) pro podsedáky Soft Seats Outdoor.

Pro více informací a nabídce nás můžete kontaktovat telefonicky (+420 608 00 00 52), emailem (info@designpropaganda.com), nebo se zastavit u nás v showroomu(Vinohradská 34, 120 00 Praha 2).