Design v kostce – designová knihovna italské značky Mogg 

Mogg – kovová kráska s elegancí pichlavého ježka 

Designová italská kovová kráska oživí interiér 

Kov, sklo, titan a nekonečná elegance jednoduchých křivek. Minimalismus a eklektický styl jako vyšitý. Tenhle designový kousek si dopřeje do své domácnosti jen ten, kdo má opravdu rád jednoduchý styl, čistý design, ladné křivky, smysl pro detail,, přírodní materiály, 100% funkčnost a hodně originality. Tak přesně to jsou designové knihovny italské značky Mogg. 

Osobitý eklektický styl v interiéru prý patří k tomu nejtěžšímu ze všech stylů, neb je postaven na libovolné kombinaci všeho kolem nás. Jenže tenhle styl si stále více zamilovávají ti, jež ctí individualismus, kreativitu, milují experimentování a vidí potenciál ve zdánlivě bezvýznamných předmětech. Tím ale rozhodně designové knihovny Mogg nejsou. Jejich vzhled vám možná připomene knihovnu z legendárního sci-fi filmu Interstellar, trochu tajemná zdá se, ve své přirozené jednoduchosti a kráse. Zastavte se, zahleďte se mezi jejich křivky…a možná uslyšíte, jak kdesi v dálce, v hloubce…k vám promlouvá Matthew McConaughey z jiného časoprostoru. 

Místo, na které budou knihy pyšné 

Mírně industriální styl citlivě zasaďte do vašeho interiéru a vyberte si, který tvar vám nejlépe sedne. Tahle kovová kráska s elegancí pichlavého ježka udělá z jakéhokoliv prostoru v domě, bytě či podkrovním ateliéru jedinečné místo, kde bude každá kniha na své místo pyšná. Ať už si do ní uložíte Čapka, Viewega nebo Lva Nikolajeviče Tolstoje, její krása neztratí nic na své magické přitažlivosti.

Která vám nejlépe sedne? 

Záleží na prostoru, který chcete téhle designové krásce vyhradit. A až si vyberete tvar a rozměry, stačí už jen doladit, zda vašemu srdci a oku lahodí spíše titanová (s famózní zelenou barvou polic) nebo hnědá s policemi bronzovými. Obě mají něco do sebe a obě jsou připravené doladit váš interiér k dokonalosti. 

Designová knihovna Mogg Metrica C

Designová knihovna Mogg Metrica B

Designová knihovna Mogg Metrica D wall