DESIGNOVÉ REPRODUKTORY A SLUCHÁTKA MIMOŘÁDNÉ KVALITY? TO JE BANG & OLUFSEN

Tato značka je špičkou ve světě audiovizuální elektroniky. Luxus a kvalita tvoří podstatu každého nového výrobku, se kterým se B&O pochlubí. Zakládají si na perfektním zpracování a výběru nejkvalitnějších materiálů. Jsou mistři ve zpracování hliníku, ale především inovátoři, kteří už před 20 lety vynalézali technologie, o kterých se ostatním ani nesnilo.  V dnešní době pod označením B&O zakoupíte luxusní audiosystémy, televize i telefony.

B&O vyrábí výjimečné produkty

Všechno to začalo vynálezem prvního rádia do zásuvky a od té doby je dánská společnost Bang & Olufsen k nezastavení.  Její zakladatelé Peter Bang a Svend Olufsen už na začátku věděli, že nechtějí jen kopírovat ostatní, ale chtějí dělat výjimečné věci. A tak jejich skvělou techniku doplňuje od prvopočátku i pokrokový design. Velký převrat v jejich výrobě nastal v době, kdy se jejich šéfdesigneremstal David Lewis. Pod jeho taktovkou byly vyrobeny přístroje, které dnes najdete v nejprestižnějších hotelích, prezidentských kancelářích i newyorském Muzeu designu. Hudbu z audiosystémů B&O si poslechnete i v luxusních limuzínách, například Audi A8 nebo Bentley.

BEOPLAY si vás získá kvalitou i cenou

Samostatná řada sluchátek pro volný čas a reproduktorů do domácnosti BEOPLAY vás potěší zejména svou cenou, která ale není na úkor kvality. Precizní zpracování je i v této řadě samozřejmostí.

Zamilujte si bezdrátovou svobodu, famózní zvuk i jedinečný design B&O.

BEOPLAY H9 – luxusní bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením okolního hluku

Nejlepší kůže a dokonalé zpracování hliníku vytváří jedinečný design bezdrátových sluchátek BEOPLAY H9. Užívejte si hudbu až 14 hodin v kuse na jedno nabití, nebo využijte klasický kabelový provoz. Díky dotekovému ovládání budete mít pod kontrolou veškeré funkce. Ovládání hudby i přijímání hovorů.

BEOPLAY H9

BEOPLAY A9 – bezdrátový reproduktor jako dominanta vašeho interiéru

Estetický skvost s obrovským zvukovým výkonem (480W). Tak lze označit bezdrátový reproduktor s nadčasovým designem. Tento nejvýkonnější hudební systém řady BEOPLAY můžete ponechat na svých třech nohách nebo zavěsit na stěnu.

BEOPLAY A9

BEOPLAY M5 – na jednom místě a přesto všude

Minimalistický bezdrátový reproduktor s funkcí True 360°, která umožní poslouchat stejně dobrý zvuk bez ohledu na to, kde v místnosti jste nebo kde je reproduktor umístěn. Ovládání dotykem je samozřejmostí.

BEOPLAY M5

BEOPLAY H5 – bezdrátová špuntová sluchátka s magnetickým konektorem

Bezdrátová špuntová sluchátka přenáší kvalitní zvuk přímo do vašich uší. Vychutnejte si hudbu až 5 hodin v kuse na jedno nabití.  Magnetické konektory zajistí nabíjení i elegantní zavěšení na krk.

BEOPLAY H5

BEOPLAY S3 - kvalitní zvuk v moderním provedení

Bluetooth reproduktor s vynikajícím zvukem doladí váš interiér buď sám, nebo až se čtyřmi dalšími klony. Propojte reproduktory mezi sebou a naplňte prostor hudbou.

BEOPLAY S3

BEOSOUND 1 – reproduktor z dílny David Lewis Designers

Výjimečný designerský kousek s intuitivním ovládáním a všudypřítomným zvukem, díky 360° zvuku a bezdrátovému provozu. 

BEOSOUND 1

BEOLIT 17 – prémiové materiály a obdivuhodná výdrž

Přenosný reproduktor s 360°zvukem vyrobený ze špičkových materiálů vás ohromí svou 24 hodinovou výdrží na jedno nabití.

BEOLIT 17