Bolia, design se skandinávským nádechem, který využívá nových technologií, tradičního řemesla a přírodních materiálů. 

Již po deset let vyrábí značka Bolia opravdu jemné a zároveň nápadité designy, které skvěle doplní váš interiér. Pokud vybíráte nábytek s hlavním kritériem elegance, kvality a doteku přírody, pak se nechte inspirovat těmito designy. Více ale už ve článku níže.

Spojení tradice a moderního stylu

Designy pro Bolia navrhují světoví akreditovaní designéři, kteří jsou hrdí na své řemeslo. Oceňují tradice, ale zároveň uznávají nové technologie a snaží se tedy vše skloubit tak, aby byly designy účelné, jemné a ekologické. Jejich skandinávský design skvěle doplní váš interiér a navodí pravou harmonickou atmosféru. V naší nabídce pak najdete celou škálu designů od komod, židlí, knihoven,osvětlení, koberce, stolky až po propracované doplňky.


Přírodní materiály


Dlouhotrvající a kvalitní přírodní materiály, tak přesně takové využívají tito dánští mistři v oblasti designu. Pracují s organickým, biologicky rozložitelným dřevem z udržitelného lesního hospodářství, a dokonce je i toto dřevo certifikováno FSC.

Aby udrželi naprostou autenticitu dokončují své designy biologicky rozložitelným a přírodním barvivem. Hledají tak nové, udržitelné a obnovitelné metody, jak šetřit a nezatěžovat naši přírodu a zároveň zachovat prvotřídní kvalitu a funkčnost. Jejich hlavním cílem je vyrobit nábytek, který vydrží po celý život, jenž budou lidé milovat a využívat po generace.

Každý z těchto návrhů nese svůj příběh. Příběh řemesla a kvality. Jak sami říkají milují, když sledují jak jejich designy ožívají, od počátečního nápadu až po hotový produkt. Snaží se tak o autentický a luxusní pocit.Design ušitý na míru

Velkou výhodou je, že s Bolia lze upravit designy tak, aby odpovídaly vašemu osobnímu stylu a současnému interiéru. Můžete si vybrat z velké řady udržitelných variant tkanin a kůže. Jejich pohovky navrhují v mnoha modelech, materiálech a velikostech, což vám dává naprostou svobodu při vytváření designu, který je 100% jedinečný a odráží vás i váš domov.